Dominujący kolor: | Czerwony |
---|---|
Typ: | Etui nakładka |
Materiał: | Silikon, TPU |
Marka telefonu: | Apple |
Seria telefonu: | iPhone |
Model telefonu: | iPhone 15 Pro Max |
Seria Silicone Karl & Choupette Head MagSafe to idealne połączenie funkcjonalności i elegancji. Zabezpiecz swoje urządzenie w wyjątkowym stylu dzięki unikalnemu designowi inspirowanemu Karlem Lagerfeldem i jego słynną pupilką, Choupette. To etui przyciąga uwagę i podkreśla indywidualny charakter Twojego iPhone'a.
Wzornictwo etui wyróżnia się charakterystycznym, subtelnym wizerunkiem Karla Lagerfelda oraz jego ikonicznej kotki. Magnetyczny pierścień MagSafe dodaje udogodnienie, a logo domu mody podkreśla elegancję i wysoką jakość produktu.
Etui Karl Lagerfeld Silicone Karl & Choupette Head MagSafe zostało wyposażone w magnetyczny pierścień, który idealnie współpracuje z technologią MagSafe, umożliwiając szybkie i wygodne ładowanie bez konieczności zdejmowania etui. Magnetyczne mocowanie gwarantuje stabilne połączenie z ładowarką, eliminując ryzyko przesunięć i przerw w ładowaniu. Co więcej, etui wykonane z połączenia PC i TPU zapewnia doskonałą ochronę przed uszkodzeniami, jest odporne na ścieranie i łatwe w utrzymaniu czystości, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie bez utraty estetyki.
W zestawie znajduje się etui Karl Lagerfeld Silicone Karl & Choupette do iPhone 15 Pro Max oraz dokumentacja.
Marka telefonu: | Apple |
---|---|
Seria telefonu: | iPhone |
Model telefonu: | iPhone 15 Pro Max |
Kompatybilność: | Apple iPhone 15 Pro Max |
Dominujący kolor: | Czerwony |
Typ: | Etui nakładka |
Gwarancja: | 24 miesiące |
Etui wodoszczelne: | Nie |
Materiał: | Silikon, TPU |
Nazwa: | D-R-O Sp. z o.o. Sp. k. |
Ulica i numer budynku: | Macierzysz, Sławęcińska 12 |
Kod pocztowy: | 05-850 |
Miasto: | Ożarów Mazowiecki |
Adres elektroniczny: | d-r-o@d-r-o.pl |
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.