Zakres od A do G
| 6.56", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx + 2 Mpx, Przedni 13 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.8", 2460 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| MediaTek Helio G99, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 64 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| 6.5", 2400 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 256 GB |
| MediaTek MT8788V/WA, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 2 Mpx + 0.3 Mpx, Przedni 16 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.95", 1080 x 2460px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 512 GB |
| MediaTek Dimensity 7400X, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 2x50 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| 6.78", 2460 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity 7050, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 20 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| 6.67", 1604 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Unisoc T8100, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx, Przedni 13 Mpx |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| 6.78", 2460 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity 7050, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| 6.78", 2460 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity 7050, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| 6.78", 2460 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity 7050, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 20 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| 6.56", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Helio G81, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 20 Mpx + 16 Mpx, Przedni 13 Mpx |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 6.67", 2400 x 1800px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 1000 GB |
| MediaTek Dimensity 9300+, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 64 Mpx, Przedni 50 Mpx |
| 6.58", 2408 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity 7050, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 20 Mpx + 2 Mpx, Przedni 16 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.56", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx + 2 Mpx, Przedni 13 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.95", 1080 x 2460px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 512 GB |
| MediaTek Dimensity 7300, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 2x50 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
| 2.4", 320 x 240px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 64 MB / 0.128 GB |
| Jednordzeniowy | |
| Micro SIM | |
| Micro SIM + Mini SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 2.4", 320 x 240px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 64 MB / 0.256 GB |
| Unisoc T117, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 1.77", 176 x 120px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 48 MB / 128 GB |
| Unisoc T107, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.5", 2400 x 1080px, IPS | |
| MediaTek MT8788V/WA, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Tak | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 20 Mpx + 2 Mpx, Przedni 16 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.72", 2400 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 512 GB |
| MediaTek Dimensity 7300, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 100 Mpx + 20 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
| 2.8",1.77", 320 x 240px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 MB / 0.48 GB |
| Unisoc T107, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.78", 2460 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 512 GB |
| MediaTek Dimensity 7300, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 20 Mpx + 8 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.72", 2400 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 512 GB |
| MediaTek Dimensity 7300, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 100 Mpx + 20 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.73", 3200 x 1440px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity 8300, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 20 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.73", 3200 x 1440px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 1000 GB |
| MediaTek Dimensity 8300, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 20 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.7", 2388 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| MediaTek Helio G99, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 8 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.78", 2460 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| MediaTek Dimensity 8020, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 64 Mpx + 50 Mpx + 8 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.58", 2408 x 1080px, IPS, LCD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 512 GB |
| MediaTek Dimensity 7050, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 8 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
| 2.4",1.77", 320 x 240px,160 x 120px, TFT, LCD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 0.032 GB |
| Standardowa karta SIM | |
| Standardowa karta SIM + Standardowa karta SIM | |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.58", 2408 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity 1080, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 20 Mpx + 16 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.3", 2340 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Helio P90, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 20 Mpx + 8 Mpx, Przedni 16 Mpx |




