PIXEL
5G
IPHONE
GALAXY
SMARTFONY AI
REFABRYKOWANE
SKŁADANY EKRAN
SMARTFONY PANCERNE
Zakres od A do G
| 6.2", 2340 x 1080px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Zakres od A do G
| 6.59", 2510 x 1156px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon, 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 20 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Zakres od A do G
| 6.59", 2510 x 1156px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon, 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 20 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.7", 2400 x 1080px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.36", 2670 x 1200px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.2", 2340 x 1080px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx + 10 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.2", 2340 x 1080px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx + 10 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.9", 3120 x 1440px, AMOLED | |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.7", 3120 x 1440px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx + 10 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.7", 2400 x 1080px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.73", 3200 x 1440px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 3x50 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.78", 2780 x 1264px, Amoled LTPO | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 8 Mpx, Przedni 16 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.78", 2400 x 1080px, Pmoled | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 13 Mpx + 32 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

