PIXEL
5G
IPHONE
GALAXY
SMARTFONY AI
REFABRYKOWANE
SKŁADANY EKRAN
SMARTFONY PANCERNE
| 2.4", 320 x 240px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 64 MB / 0.128 GB |
| Unisoc T127, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
| 2.8", 240 x 320px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 MB / 0.064 GB |
| Unisoc T127, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
Sugerowana cena producenta:
389 zł
| 2.4", 320 x 240px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 48 MB / 0.128 GB |
| Unisoc T127, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.7", 2400 x 1080px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Sprawdź
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.7", 2400 x 1080px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Sprawdź
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.7", 2400 x 1080px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Sprawdź
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.7", 3120 x 1440px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite for Galaxy, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 3900 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Darmowa dostawa
Wysyłka w 2 dni robocze
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Darmowa dostawa
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 4.3", 800 x 480px, E Ink | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 3 GB / 32 GB |
| MediaTek Helio A22, Czterordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 8 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Sprawdź
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 4.3", 800 x 480px, E Ink | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 3 GB / 32 GB |
| MediaTek Helio A22, Czterordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 8 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Sprawdź
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 4.3", 800 x 480px, E Ink | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 3 GB / 32 GB |
| MediaTek Helio A22, Czterordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 8 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Sprawdź
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.7", 2400 x 1080px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.9",3.6", 2640 x 1080px,1066 x 1056px, P-OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx + 12 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| 5.45", 1440 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 2 GB / 16 GB |
| MediaTek MT6739, Czterordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 8 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.1", 1792 x 828px, IPS, Liquid Retina HD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 64 GB |
| Apple A13 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2 x 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.1", 1792 x 828px, IPS, Liquid Retina HD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 64 GB |
| Apple A13 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2 x 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.1", 2400 x 1080px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx + 10 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.1", 2400 x 1080px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx + 10 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.1", 1792 x 828px, IPS, Liquid Retina HD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Apple A13 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2 x 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 2.4", 320 x 240px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 64 MB / 0.256 GB |
| Unisoc T117, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.1", 2340 x 1080px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Samsung Exynos 2200, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx + 10 Mpx, Przedni 10 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 5.3", 1480 x 720px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 64 GB |
| Samsung Exynos 850, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.7", 2640 x 1080px,512 x 260px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx, Przedni 10 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.7", 2640 x 1080px,512 x 260px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx, Przedni 10 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.7", 2640 x 1080px,512 x 260px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx, Przedni 10 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.5", 1600 x 720px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 2 GB / 32 GB |
| Unisoc SC9863A, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 5 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 4.5", 1170 x 480px, IPS | |
| MediaTek Helio G85, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM, Standardowa karta SIM | |
| Tak | |
| Aparat: | Tylny 20 Mpx, Przedni 5 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 3000 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.7",3.4", 2640 x 1080px,748 x 720px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx, Przedni 10 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.7", 3120 x 1440px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Snapdragon 8 Elite for Galaxy, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 3900 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.7", 2400 x 1080px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.7",3.4", 2640 x 1080px,748 x 720px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx, Przedni 10 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




