Smartfon XIAOMI 17T 5G 12/512GB 6.59" 120Hz Fioletowy
Program odkupu
Zakres od A do G
| 6.59", 2756 x 1268px, P-OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Mediatek Dimensity 8500 Ultra, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 12 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 6.0, USB typ C |
| Wersja systemu: | |
| Nie |
W
USB PD
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Xiaomi 17T 5G to nowoczesny smartfon klasy premium, który łączy wysoką wydajność, zaawansowaną fotografię Leica oraz długi czas pracy na baterii. Urządzenie zostało wyposażone w procesor MediaTek Dimensity 8500-Ultra wykonany w technologii 4 nm, szybkie pamięci LPDDR5X i UFS 4.1 oraz system Xiaomi HyperOS 3 z funkcjami Xiaomi HyperAI.
Smartfon posiada 6,59-calowy wyświetlacz POLED o rozdzielczości 1.5K (2756 × 1268 px) i odświeżaniu do 120 Hz, zapewniający płynny obraz oraz wysoki komfort użytkowania. Ekran osiąga jasność szczytową do 3500 nitów i obsługuje technologie HDR10+ oraz Dolby Vision®. Dodatkowo zastosowano rozwiązania ochrony wzroku, w tym certyfikaty TÜV Rheinland Low Blue Light, Flicker Free oraz Circadian Friendly.
Za możliwości fotograficzne odpowiada zestaw aparatów Leica Summilux. Główny aparat 50 MP z optyczną stabilizacją obrazu (OIS) i sensorem LightFusion 800 pozwala wykonywać szczegółowe zdjęcia w różnych warunkach oświetleniowych. Smartfon oferuje również teleobiektyw Leica 50 MP z 5-krotnym zoomem optycznym i funkcją AI Ultra Zoom do 120×, a także aparat ultraszerokokątny 12 MP. Z przodu znajduje się aparat selfie 32 MP. Xiaomi 17T umożliwia nagrywanie wideo w jakości 4K przy 60 kl./s oraz rejestrowanie materiałów w trybie Log.
Model został wyposażony w baterię krzemowo-węglową o pojemności 6500 mAh z obsługą szybkiego ładowania 67W HyperCharge. Smartfon wspiera także przewodowe ładowanie zwrotne 22,5 W.
Xiaomi 17T 5G oferuje podwójne głośniki stereo, technologię Dolby Atmos®, certyfikaty Hi-Res Audio i Hi-Res Wireless oraz odporność na wodę i pył zgodną z normą IP68. Całość zamknięto w smukłej obudowie o grubości 8,17 mm i wadze 200 g.
Dane techniczne
| Wyświetlacz: | 6.59", 2756 x 1268px, P-OLED |
|---|---|
| Pamięć wbudowana [GB]: | 512 |
| Pamięć RAM: | 12 GB |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 12 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Model procesora: | |
| Liczba rdzeni procesora: | |
| System operacyjny: | Android |
| Wersja systemu: | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| NFC: | Tak |
| 5G: | Tak |
| Kolor obudowy: |
Aparat | |
| Aparat fotograficzny tylny: | Tak |
|---|---|
| Aparat fotograficzny przedni: | Tak |
| Lampa LED: | Tak |
| Aparat tylny: | 2x50 Mpx + 12 Mpx |
| Aparat przedni: | 32 Mpx |
| Funkcje aparatu: | Autofokus z detekcją fazy, Czujnik spektrum kolorów, Fotografia makro, Jasność obiektywu f/1.7, Jasność obiektywu f/2.2, Jasność obiektywu f/3.0, Optyczna stabilizacja obrazu, , Sztuczna inteligencja, Teleobiektyw, Ultra HDR, Ultraszerokokątny obiektyw, Zoom AI, Zoom optyczny 5x |
| Rozdzielczość nagrywania wideo: | 4K |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Dyktafon: | Tak |
| Kalendarz: | Tak |
| Kalkulator: | Tak |
| Tryb głośnomówiący: | Tak |
| Wibracje: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | , Aplikacja Google Gemini, , Czytnik linii papilarnych w ekranie, Dźwięk przestrzenny Dolby Atmos, Kompas, Wbudowane głośniki stereo, Zakreśl, by wyszukać, |
Komunikacja | |
| GPRS: | Tak |
| HSUPA: | Tak |
| Standard Wi-Fi: | 802.11 a/b/g/n/ac/6e |
| Bluetooth: | Tak |
| HSPA+: | Tak |
| MMS: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| LTE: | Tak |
| SMS: | Tak |
| EDGE: | Tak |
| HSDPA: | Tak |
| Standard Bluetooth: | 6.0 |
| 5G: | Tak |
Multimedia | |
| Odtwarzacz audio: | Tak |
| Odtwarzacz wideo: | Tak |
| Radio FM: | Nie |
Nawigacja | |
| Odbiornik GPS: | Tak |
| System nawigacyjny: | , Galileo, , , NavIC, QZSS |
Oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Android |
| Wersja systemu: | |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | |
| Słuchawki w zestawie: | Nie |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Etui w zestawie: | Tak |
| Pozostałe wyposażenie: | Igła do tacki SIM |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Seria smartfona: | |
| Model smartfona: | 17T 5G |
| Zastosowanie: | Uniwersalny |
| Kabel w zestawie: | Kabel USB-A - USB-C |
| Smartfon CPO: | Nie |
| Smartfon ASIS: | Nie |
| Nowa klasa energetyczna: | A |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Techniczne | |
| Pamięć RAM: | |
| Liczba rdzeni procesora: | |
| DLNA: | Nie |
| ANT+: | Nie |
| Wodoodporność: | Tak |
| Pyłoszczelność: | Tak |
| Pamięć wbudowana [GB]: | |
| Model procesora: | |
| Częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 1 x 3.4 + 3 x 3.2 + 4 x 2.2 |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + eSIM |
| NFC: | Tak |
| Typ złącza USB: | |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Zwiększona wytrzymałość: | Nie |
| Standard pyłoszczelności / wodoodporności: | IP68 |
| Rodzaj: | Smartfon |
| Obudowa z klapką: | Nie |
| Podświetlana obudowa: | Nie |
| Technologia AI: | Xiaomi AI |
| Funkcje AI: | Tak |
| Wzmacniana obudowa: | Nie |
Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
| Liczba kolorów ekranu: | 68 mld |
| Rozdzielczość ekranu: | |
| Ochrona wyświetlacza: | Corning Gorilla Glass |
| Technologia ekranu: | |
| Odświeżanie ekranu [Hz]: | 120 |
| Składany ekran: | Nie |
Zasilanie | |
| Rodzaj akumulatora: | Krzemowo - węglowy |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Zintegrowany akumulator: | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe: | Nie |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Obsługiwane protokoły ładowania USB: | HyperCharge, Power Delivery 3.0 |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Wymagana minimalna moc do ładowania USB-C [W]: | 10 |
| Wymagana moc do maksymalnej prędkości ładowania USB-C [W]: | 67 |
| Zawiera ładowarkę USB-C: | Nie |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
Fizyczne | |
| Grubość [mm]: | 8.17 |
| Szerokość [mm]: | 75.2 |
| Wysokość [mm]: | 157.6 |
| Waga [g]: | 200 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Xiaomi Technology Netherlands B.V. |
| Ulica i numer budynku: | Prinses Beatrixlaan 582 |
| Kod pocztowy: | 2595 |
| Miasto: | BM Haga |
| Adres elektroniczny: | service.pl@support.mi.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Pamiętaj, że prezentowany telefon nie posiada w zestawie ładowarki i słuchawek.
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Raty i leasing
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ