CPO (Certified Pre-Owned) oznacza urządzenia, które nigdy nie były aktywowane i są certyfikowane przez Apple. Zostały one sprawdzone oraz odnowione przez Apple i charakteryzują się 100% kondycją baterii, kompletnym oryginalnym wyposażeniem. Są zaplombowane i objęte oficjalnym 12-miesięcznym wsparciem posprzedażowym Apple liczonym od momentu aktywacji. Urządzenia z oznaczeniem CPO są sprzedawane w zastępczym opakowaniu sygnowanym przez Apple.
Smartfon APPLE iPhone 14 Pro Max (odnowiony, nieaktywowany) 5G 256GB 6.7'' 120Hz Głęboka purpura (CPO) 2x eSIM
| 6.7", 2796 x 1290px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 256 GB |
| Apple A16 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| 2x eSIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 2 x 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.7", 2778 x 1284px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 1000 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 3x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.7", 2778 x 1284px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 3x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.67", 2712 x 1220px, P-OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity 7300, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 8 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.1", 2556 x 1179px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Apple A16 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| 2x eSIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.1", 2532 x 1170px, Super Retina XDR, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 GB |
| Apple A18, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.1", 2532 x 1170px, Super Retina XDR, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 256 GB |
| Apple A18, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.76", 2776 x 1224px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| HiSilicon Kirin 8000 | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx + 8 Mpx, Przedni 60 Mpx + 8 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.55", 2400 x 1080px, P-OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 50 Mpx + 13 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
| 7.92", 2344 x 2156px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 40 Mpx, Przedni 20 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 7.92", 2344 x 2156px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 40 Mpx, Przedni 20 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.9", 2868 x 1320px, Super Retina XDR, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 GB |
| Apple A18 Pro, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.9", 2868 x 1320px, Super Retina XDR, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 1000 GB |
| Apple A18 Pro, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.9", 2868 x 1320px, Super Retina XDR, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 GB |
| Apple A18 Pro, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.3", 2622 x 1206px, Super Retina XDR, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 GB |
| Apple A18 Pro, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.9", 2868 x 1320px, Super Retina XDR, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 1000 GB |
| Apple A18 Pro, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.3", 2622 x 1206px, Super Retina XDR, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 GB |
| Apple A18 Pro, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.7", 2796 x 1290px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 GB |
| Apple A18, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.7", 2796 x 1290px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 GB |
| Apple A18, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.1", 2556 x 1179px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 256 GB |
| Apple A18, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.1", 2556 x 1179px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 GB |
| Apple A18, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.3", 2424 x 1080px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Google Tensor G4, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 50 Mpx, Przedni 10.5 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.3", 2424 x 1080px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 128 GB |
| Google Tensor G4, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 50 Mpx, Przedni 10.5 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.67", 2400 x 1080px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 685, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.9",3.63", 2640 x 1080px,1066 x 1056px, P-OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity 7300X, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 13 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.9",3.63", 2640 x 1080px,1066 x 1056px, P-OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity 7300X, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 13 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.9",4", 2640 x 1080px,1272 x 1080px, P-OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.1", 2400 x 1080px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| Google Tensor G3, Dziewięciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 13 Mpx, Przedni 13 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.67", 2400 x 1080px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 680, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.78",1.8", 2460 x 1080px, IPS, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Mediatek Dimensity 8050, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 20 Mpx + 5 Mpx, Przedni 32 Mpx |



