Zakres od A do G
| 6.5", 2736 x 1260px, Super Retina XDR, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 1000 GB |
| Apple A19 Pro, Sześciordzeniowy | |
| 2x eSIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx, Przedni 18 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.1", 1560 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| Mediatek MT8788, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nie | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.95", 1080 x 2460px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| MediaTek Helio G100, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 2x50 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.67", 1600 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Mediatek Dimensity 6300, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 5 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.67", 1600 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 512 GB |
| MediaTek Helio G81, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.78", 1080 x 2460px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| MediaTek Helio G99, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 2 Mpx, Przedni 13 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.78", 2780 x 1264px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity 8400 MAX, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 8 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 5.45", 1440 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 64 GB |
| Mediatek Helio G36, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 4.7", 1600 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Mediatek Dimensity 6300, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 4.7", 1600 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity 6300 5G, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 64 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.36", 2670 x 1200px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 3x50 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
4 199 zł
Zakres od A do G
| 6.9", 3120 x 1440px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 2x50 Mpx + 10 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
6 399 zł
| 6.74", 1600 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx + 0.08 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| 2.8", 320 x 240px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 MB / 0.016 GB |
| MediaTek MT6260A, Jednordzeniowy | |
| Micro SIM | |
| Nie | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
| 6.8", 2480 x 1116px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 16 Mpx |
| 6.9",1.43", 2790 x 1188px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 16 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.78", 2772 x 1272px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity 6400, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 8 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.9", 2640 x 1080px, Amoled LTPO | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity 7450X, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.78", 2772 x 1272px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| 6.31", 2640 x 1216px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 8 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Zakres od A do G
| 2.4", 240 x 320px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 32 MB / 0.032 GB |
| MediaTek MT6261D, Jednordzeniowy | |
| Mini SIM | |
| Mini SIM + Mini SIM | |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
Zakres od A do G
| 6.67", 1612 x 720px, LCD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 256 GB |
| MediaTek Medatek G81 8-rdzeniowy, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| 6.72", 2400 x 1080px, LCD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| MediaTek Helio G81 Extreme, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 5 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.7", 3120 x 1440px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Samsung Exynos 2600, Dziesięciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx + 10 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.59", 2510 x 1156px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 20 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| 6.9", 2608 x 1200px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite gen 5, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| 6.78", 2772 x 1272px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Mediatek Dimensity 6300, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 8 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.78", 2772 x 1272px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Mediatek Dimensity 6300, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 8 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.5", 2670 x 1200px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| 6.72", 2400 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Helio G81, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.




