Polecane produkty podobne

Opis produktu

Nigdy nie jest za późno, by zacząć dbać o siłę swoich mięśni. Jeśli tylko chcesz, możesz to zacząć robić we własnym domu, trenując górną część ciała z na poręczy z drążkiem MS-U110 marki Marbo Sport. Najważniejsza jest systematyczność, ale model ten jest tak wygodny, że z przyjemnością będziesz wracać do ćwiczeń. Wykonana z wysokiej jakości materiału poręcz MS-U110 gwarantuje maksymalną stabilność oraz trwałość.

 

To model niemal niezniszczalny, bo bez problemu utrzyma ciężar 300kg, tak że bez obaw - każdy może trenować tak intensywnie, jak tylko chce. Zwłaszcza gdy dopasujesz regulowane uchwyty do swojego wzrostu. bp niezależnie od tego, czy jesteś osobą wysoką, czy też niską - zasługujesz na pewne podparcie! Miękka i gruba tapicerka została dodatkowo wzmocniona. Ma też właściwości antypoślizgowe, więc nie tylko dopasuje się do kształtu ciała ćwiczącego, ale też zapewnia wygodę użytkowania. Możesz więc komfortowo oprzeć przedramiona i wykonywać pompki bez żadnego dyskomfortu. Z kolei drążek został tak zaprojektowany, by nie blokować ruchu w górę. Proste rozwiązanie, jakim jest brak poprzeczki, pozwala na jeszcze większe urozmaicenie treningu, zaangażowanie większych grup mięśni i w efekcie - szybsze rezultaty.

 

Bezpieczeństwo to nie tylko słowa - sprzęt jest sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa i zgodności z obowiązującymi normami przez Europejskie Centrum Jakości. Efektem są Certyfikat Bezpieczeństwa i Top Security Certificate. Jedyne, co ryzykujesz, to wyrzeźbione mięśnie klatki piersiowej, brzucha oraz tricepsy.

Dane techniczne

Parametry

Techniczne

Funkcje dodatkowe: Dolny uchwyt do pompek, Uchwyt do pompek
Rodzaj: Drążek do ćwiczeń
Długość [cm]: 120
Maksymalne obciążenie [kg]: 300
Materiał: Stal
Regulacja: Nie

Producent

 • Nazwa producenta/importera: MARBO SPORT
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  Drążek wielofunkcyjny MARBO SPORT MS-U110

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756