Rodzaj: | EAA |
---|---|
Forma: | Proszek |
Smak: | Mango-jeżyna |
Wielkość porcji: | 20 g |
Ilość porcji w opakowaniu: | 25 |
64 99 zł
Cena jednostkowa:
13,00 zł/100 g U Ciebie
W sklepie w środę
64 99 zł
Cena jednostkowa:
13,00 zł/100 g U Ciebie
W sklepie w środę