Elektrolity ACTIVLAB Na kaca Cytrynowy (20 tabletek)
| Smak: | Cytrynowy |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 10 |
| Wielkość porcji: | 2 tabletki |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
Produkt chwilowo niedostępny
To kompleksowy suplement stworzony jako wsparcie organizmu przed i po imprezie. Łączy glukozę, elektrolity, witaminy oraz ekstrakty roślinne, pomagając wspierać nawodnienie, energię i dobre samopoczucie. Orzeźwiający smak cytrynowy oraz wygodna forma tabletek do rozpuszczania sprawiają, że produkt jest prosty w użyciu i szybko działa.
Co zawierają?
Produkt zawiera glukozę oraz składniki mineralne takie jak sód, potas, magnez i cynk, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz układu nerwowego. Magnez pomaga utrzymać równowagę elektrolitową oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Formuła została wzbogacona o witaminy C, B6 i niacynę, a także N-acetylocysteinę oraz ekstrakty roślinne z kwiatów goździkowca (Syzygiumaromaticum), korzenia żeń-szenia (Panaxginseng) oraz owoców opuncji figowej. Goździkowiec wykazuje właściwości antyoksydacyjne oraz wspiera układ trawienny, natomiast żeń-szeń pomaga w przypadku zmęczenia, wspiera wytrzymałość, energię, koncentrację i koordynację.
Dlaczego warto stosować?
Regularne stosowanie produktu wspiera organizm w sytuacjach zwiększonego zmęczenia, pomaga uzupełnić elektrolity oraz wspiera nawodnienie i energię. Dzięki obecności witamin i ekstraktów roślinnych wspiera również koncentrację, witalność oraz ogólne samopoczucie.
Kto powinien stosować?
Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych, które chcą wesprzeć organizm przed i po imprezie, szczególnie w sytuacjach zwiększonego zmęczenia, odwodnienia lub intensywnego trybu życia.
Jak stosować?
Zalecana dzienna porcja to 2 tabletki. Jedną tabletkę należy rozpuścić w 200 ml wody.
UWAGA! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Przed spożyciem zapoznaj się z etykietą z tyłu opakowania.
Dane techniczne
Podstawowe informacje | |
| Model: | Na kaca Cytrynowy (20 tabletek) |
|---|---|
| Forma: | Tabletka musująca |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 10 |
| Liczba kapsułek: | 20 |
| Smak: | Cytrynowy |
| Waga [g]: | 82 |
| Wielkość porcji: | 2 tabletki |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
Skład w porcji | |
| Biotyna: | — |
| Chlorek: | — |
| Cynk: | 10 mg |
| Glukoza: | 1000 mg |
| Kwas foliowy: | — |
| Kwas pantotenowy: | — |
| Magnez: | 60 mg |
| Niacyna: | 80 mg |
| Potas: | 300 mg |
| Pozostałe składniki: | Barwnik (ryboflawiny), Ekstrakt z korzenia żeń-szenia 25 mg, Ekstrakt z kwiatów goździkowca 25 mg, Ekstrakt z owoców opuncji figowej 25 mg, N-acetylocysteina 150 mg, Regulator kwasowości kwas cytrynowy, diwęglan sodu, Substancja przeciwzbrylająca: glikol polietylenowy, kwas L-askorbinowy, amid kwasu nikotynowego, diglicynian cynku, Substancja słodząca (sukraloza), Substancja wypełniająca: sorbitole, glukoza, diwęglan potasu, węglan magnezu, aromat |
| Ryboflawina: | — |
| Sód: | 360 mg |
| Tiamina: | — |
| Wapń: | — |
| Witamina B12: | — |
| Witamina B6: | 7 mg |
| Witamina C: | 80 mg |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | UNIPRO Sp. z o.o. z siedzibą w Targowisku |
| Ulica i numer budynku: | Targowisko 553 |
| Kod pocztowy: | 32-015 |
| Miasto: | Kłaj |
| Adres elektroniczny: | biuro@uniprosupplement.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.