Elektrolity DR VITA Na kaca Cytrynowo-limonkowy (20 tabletek)
| Smak: | Cytrynowo-limonkowy |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 10 |
| Wielkość porcji: | 2 tabletki |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
Produkt chwilowo niedostępny
Opis produktu
Elektrolity DR VITA Na kaca to suplement diety w formie musujących tabletek o orzeźwiającym cytrusowym smaku, opracowany z myślą o osobach dorosłych potrzebujących szybkiego wsparcia po spożyciu alkoholu. Produkt zawiera ekstrakt z opuncji figowej, który wspomaga procesy fizjologiczne po alkoholu, a także cholinę, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby. Magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej organizmu, co jest szczególnie ważne w przypadku utraty płynów. Formuła została wzbogacona o witaminy C, B6, B12, niacynę oraz ryboflawinę, wspierające metabolizm energetyczny i dobre samopoczucie. Musująca forma tabletek sprawia, że przygotowanie napoju jest szybkie i wygodne, a jego smak zachęca do spożycia nawet w trudny poranek.
UWAGA! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Przed spożyciem zapoznaj się z etykietą z tyłu opakowania.
Dane techniczne
Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Model: | Na kaca |
| Forma: | Tabletka musująca |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 10 |
| Liczba kapsułek: | 20 |
| Smak: | Cytrynowo-limonkowy |
| Waga [g]: | 86 |
| Wielkość porcji: | 2 tabletki |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
Skład w porcji | |
| Biotyna: | — |
| Chlorek: | 240 mg |
| Cynk: | — |
| Glukoza: | 200 mg |
| Kwas foliowy: | — |
| Kwas pantotenowy: | — |
| Magnez: | 112.5 mg |
| Niacyna: | 16 mg |
| Potas: | 300 mg |
| Pozostałe składniki: | Amid kwasu nikotynowego, Aromat, Barwnik (ryboflawiny), Chlorek potasu, Chlorowodorek pirydoksyny, Cholina 82.5 mg, Cyjanokobalamina, Cytrynian potasu, Diwęglan sodu, Dwuwinian choliny, Ekstrakt z owocu opuncji figowej 100 mg, Kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin, Kwas jabłkowy, Regulator kwasowości (kwas cytrynowy), Sok cytrynowy w proszku 0.1%, Substancja przeciwzbrylająca (glikol polietylenowy), Substancja przeciwzbrylająca (poliwinylopirolidon), Substancja wypełniająca (sorbitole), Substancje przeciwzbrylające (poliwinylopirolidon, glikol polietylenowy), Substancje słodzące (cyklaminian sodu, sacharynian sodu), Węglan magnezu |
| Ryboflawina: | 0.8 mg |
| Sód: | 528 mg |
| Tiamina: | — |
| Wapń: | — |
| Witamina B12: | 2.5 µg |
| Witamina B6: | 1.4 mg |
| Witamina C: | 80 mg |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | - |
| Ulica i numer budynku: | - |
| Kod pocztowy: | - |
| Miasto: | - |
| Adres elektroniczny: | - |
Dokumenty do pobrania | |
| Informacje o bezpieczeństwie: | |
Producent | |
| Nazwa producenta/importera: | DR VITA |
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.