Kolagen PURELLA SuperShot Uroda (100 ml)

Kod: 2062417
Forma: Płyn
Typ kolagenu: Wołowy
Hydrolizat kolagenu:
Smak: Czerwona porzeczka
Wielkość porcji: 100 ml
Ilość porcji w opakowaniu: 1
Dostarcza 5 mg kolagenu oraz wit. C
Źródło cynku, selenu i chromu
Kolagen PURELLA SuperShot Uroda (100 ml)
Kolagen PURELLA SuperShot Uroda (100 ml)

4 90


Opis produktu

Kolagen PURELLA SuperShot Uroda to Twój sekret pięknej i promiennej skóry. Ten wyjątkowy shot zawiera aż 5000 mg hydrolizowanego kolagenu wołowego, który jest kluczowym budulcem skóry, włosów i paznokci. Wzbogacony o witaminę C, która wspomaga produkcję kolagenu, oraz ekstrakt z kwiatu lotosu, znanego ze swoich właściwości antyoksydacyjnych. SuperShot Uroda to idealny sposób na uzupełnienie codziennej diety w składniki odżywcze, które wspierają naturalne piękno. Jego pyszny smak czerwonej porzeczki sprawia, że codzienna pielęgnacja staje się przyjemnością. Regularne stosowanie Kolagenu PURELLA SuperShot Uroda pomaga poprawić elastyczność i jędrność skóry, zmniejszyć widoczność zmarszczek oraz wzmocnić włosy i paznokcie. To Twój codzienny rytuał piękna, który działa od środka. Wybierz Kolagen PURELLA SuperShot Uroda i ciesz się piękną i zdrową skórą każdego dnia.

 

UWAGA! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Przed spożyciem zapoznaj się z etykietą z tyłu opakowania.

Dane techniczne

Podstawowe informacje

Skład w porcji

Producent/podmiot odpowiedzialny

Forma: Płyn
Typ kolagenu: Wołowy
Smak: Czerwona porzeczka
Pojemność [ml]: 100
Zastosowanie: Uzupełnienie diety
Ilość porcji w opakowaniu: 1
Wielkość porcji: 100 ml
Hydrolizat kolagenu:
Witamina C: 20 mg
Pozostałe składniki: Chrom 60 µg, Cynk 1.5 mg, Ekstrakt z kwiatu lotosu (0.5%), Hydrolizowany kolagen wołowy (5.3%), Koncentrat czarnej marchwi, Selen 8.25 µg, Sok cytrynowy NFC, Zagęszczony sok jabłkowy, Zagęszczony sok z białych winogron, Zagęszczony sok z czarnej porzeczki, Zagęszczony sok z czerwonej porzeczki (3%), Woda 
Nazwa: FoodWell Sp. z o.o.
Ulica i numer budynku: ul. Fabryczna 5
Kod pocztowy: 00-446
Miasto: WARSZAWA
Adres elektroniczny: kontakt@purella.pl

Dokumenty do pobrania

  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent

  • Nazwa producenta/importera: PURELLA
  • Dodaj przydatne akcesoria

    Opinie

    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu

    Kolagen PURELLA SuperShot Uroda (100 ml)
    Kolagen PURELLA SuperShot Uroda (100 ml)

    4 90