Forma: | Proszek |
---|---|
Smak: | Pomarańczowy |
Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
Wielkość porcji: | 14.4 g |
Ilość porcji w opakowaniu: | 25 |
Dostępne warianty
Smak:
Pomarańczowy
84 99 zł
Cena jednostkowa:
23,61 zł/100 g U Ciebie
W sklepie we wtorek
84 99 zł
Cena jednostkowa:
23,61 zł/100 g U Ciebie
W sklepie we wtorek