Połączenie kotwic Dragon V-Point i amerykańskich linek A.F.W., przeznaczone do dozbrajania średnich i dużych gum, w celu poprawienia skuteczności zacięć. Powodów takiego połączenia jest kilka, w tym trzy najważniejsze.
-Drapieżnik często atakuje przynętę od dołu (szczególnie szczupak); im większa masa (pole przekroju gumy), tym większe prawdopodobieństwo, że ryba nie chwyci przynęty w całości w pierwszej fazie ataku; jeżeli hak główki nie dostanie się od razu do pyska, a drapieżnik nie poprawi chwytu, to nasze zacięcie będzie raczej puste.
-Długi hak to usztywnienie przynęty, pogorszenie jej pracy i mniejsza ilość brań do tego dochodzi jeszcze znany fakt, że wiele drapieżników zdecydowanie preferuje uderzenie w okolice głowy potencjalnej ofiary, a w tym rejonie nasza przynęta nie będzie wówczas uzbrojona
-Stosunkowo krótki hak dający dobrą pracę gumy, to z kolei utrata tych ryb, które gonią przynętę, próbując złapać ją od ogona. Te problemy rozwiązuje dobra dozbrojka. Po prostu zbroimy gumę w optymalną dla jej pracy główkę jigową, dodając jako uzupełnienie właściwej długości przypon z kotwicą.
UWAGA! Zdjęcie poglądowe
| Rodzaj: | Dozbrojka | 
|---|---|
| Materiał: | Surfstrand | 
| Model producenta: | PDF-59-006-0905 | 
| Funkcje dodatkowe: | Stalowy przypon | 
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 | 
| Dominujący kolor: | Stalowy | 
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna | 
| Gwarancja: | 24 miesiące | 
| Nazwa: | Design Fishing Sp. z o.o. | 
| Ulica i numer budynku: | Szubińska 2 Kruszyn | 
| Kod pocztowy: | 86-005 | 
| Miasto: | Białe Błota | 
| Adres elektroniczny: | biuro@dragon-fishing.com | 
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.