Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Chusteczki E5 do ekranów LCD/PLASMA/OLED Itseptic RE02261 100 szt.

Kod: 303325
E5
Rodzaj produktu
Chusteczki
Przeznaczenie
Do ekranów LCD/TFT/LED, Do ekranów plazmowych, Do powierzchni plastikowych i metalowych, Do urządzeń biurowych
Liczba sztuk w opakowaniu
100
Opis i dane

Opis i dane

Chusteczki nasączone nie zawierającym aldehydów biobójczym płynem dezynfekującym. Produkt wykazuje działanie bakteriobójcze, bójcze wobec grzybów drożdżopodobnych. Chusteczki przeznaczone są do dezynfekcji powierzchni, w szczególności wykonanych z wrażliwych na alkohol tworzyw sztucznych, takich jak: ekrany LCD/PLASMA/OLED, w tym ekrany dotykowe oraz obudowy smartfonów, tabletów, notebooków.

 

Przeznaczone także do dezynfekcji sprzętów i powierzchni w biurach, placówkach edukacyjnych, handlowych i rekreacyjnych (kluby fitness i solaria). Produkt może być stosowany do dezynfekcji powierzchni w zakładach opieki zdrowotnej i innych placówkach związanych z ochroną zdrowia (z wyłączeniem dezynfekcji wyrobów medycznych) oraz stosowany na powierzchnie mające kontakt z żywnością i środkami żywienia zwierząt.

Dane techniczne

Rodzaj produktu Chusteczki
Przeznaczenie Do ekranów LCD/TFT/LED, Do ekranów plazmowych, Do powierzchni plastikowych i metalowych, Do urządzeń biurowych
Liczba sztuk w opakowaniu 100
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera E5
Opinie

Opinie

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną