Produkt archiwalny
Odtwarzacz sieciowy MATRIX AUDIO Element I
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Odtwarzacz sieciowy MATRIX AUDIO Element I
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
Marzenie każdego miłośnika dobrych brzmień
Funkcjonalność
Dzięki swym rozbudowanym funkcjom odtwarzacz sieciowy MATRIX AUDIO Element I może odtworzyć wręcz nieograniczoną liczbę plików muzycznych. Jego kompatybilność z technologią WiFi sprawia, że za jego pomocą użytkownik zyskuje dostęp do obszernej bazy internetowych stacji radiowych. Co więcej, może on również podłączyć się do własnego smartfona, co jest możliwe dzięki kompatybilności z technologią AirPlay. Na szczególną uwagę zasługuje również możliwość podłączenia zewnętrznego nośnika USB, na którym może znaleźć się praktycznie nieograniczona liczba dostępnych plików.
Formaty, możliwości, potencjał
Funkcjonalny, a zarazem niezwykle ergonomiczny odtwarzacz sieciowy MATRIX AUDIO Element I, to sprzęt którego nie powstydzą się nawet najbardziej wymagający miłośnicy dobrych brzmień. Oprócz dobrze wszystkim znanych "kompresyjnych" formatów MP3 i WMA, może on odtwarzać także bardziej wymagające materiały, które zapisane są z rozszerzeniami ALAC, APE i FLAC. Jednym słowem, sprzęt ten jest prawdziwym kombajnem multimedialnym, dzięki któremu użytkownik może odsłuchiwać muzyki na naprawdę wysokim poziomie. Na uwagę zasługuje również fakt, iż wyposażono go w funkcjonalne przejście, dzięki któremu jest on w pełni kompatybilny z iPod i iPhone.
Kontrola za pomocą smartfona
Dzięki technologii AirPlay, korzystanie z zasobów odtwarzacza sieciowego MATRIX AUDIO Element I jest jeszcze łatwiejsze. Wystarczy zainstalować odpowiednią aplikację na swoim telefonie lub innym urządzeniu mobilnym, a następnie sparować ją z odtwarzaczem. Dzięki temu można będzie sterować pracą odtwarzacza za pomocą zwykłego smartfona, w którym to znajdą się wszystkie konfigurowalne funkcje odtwarzacza. Dzięki AirPlay użytkownik będzie mógł zrobić ze swoim odtwarzaczem dosłownie wszystko. I to nawet jeśli w grę wchodzi zaawansowana komunikacja sprzętowa. Oczywiście sterowanie odtwarzaczem jest możliwe również za pomocą dedykowanego pilota.
Zawartość zestawu
Zakupując odtwarzacz sieciowy MATRIX AUDIO Element I, otrzymujesz urządzenie podstawowe, kabel USB, antenę, pilota oraz kabel zasilający.
Dane techniczne
| Obsługa formatów audio: | AAC, AIFC, AIFF, ALAC, APE, DSF, FLAC, M4A, MP3, OGG, WAV, WMA |
|---|---|
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Złącze HDMI: | Nie |
| Złącze USB: | Tak |
| Radio: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Charakterystyka | |
| Obsługa formatów audio: | AAC, AIFC, AIFF, ALAC, APE, DSF, FLAC, M4A, MP3, OGG, WAV, WMA |
|---|---|
| Zgodność z iPod / iPhone: | Tak |
Funkcje | |
| Funkcje dodatkowe: | Kontrola za pomocą smartfona |
| Radio: | Nie |
| Radio internetowe: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
Komunikacja | |
| AirPlay: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| DLNA: | Tak |
Techniczne | |
| Kolor: | Czarny |
| Pobór mocy (tryb czuwania) [W]: | 1 |
| Pobór mocy (tryb włączenia) [W]: | 20 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
Złącza | |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Liczba złączy analogowych audio: | 0 |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | RCA, XLR |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Złącze HDMI: | Nie |
| Złącze USB: | Tak |
Fizyczne | |
| Głębokość [cm]: | 22 |
| Szerokość [cm]: | 24 |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Wysokość [cm]: | 5.5 |
| Zasilanie: | DC12V ≤1.67A |
Parametry | |
| Wyposażenie: | Antena, Kabel USB, Kabel zasilający, Pilot |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | MULTIMEDIA INTELLIGENT PRODUCTS SP.J. |
| Ulica i numer budynku: | działdowska 12 |
| Kod pocztowy: | 01-184 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Adres elektroniczny: | biuro@mip.biz.pl |