STAŁE RATY 0% I DO PÓŁ ROKU NIE PŁACISZ.

Przetwornica GREEN CELL 12V na 230V 2000W/4000W Modyfikowana sinusoida

Kod: 319711
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Porównaj

STAŁE RATY 0% I DO PÓŁ ROKU NIE PŁACISZ.

Sprawność: 85%
Moc [W]: 2000
Moc szczytowa [W]: 4000
Zobacz cały opis
Przetwornica GREEN CELL 12V na 230V 2000W/4000W Modyfikowana sinusoida
Przetwornica GREEN CELL 12V na 230V 2000W/4000W Modyfikowana sinusoida
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

Opis i dane

Postaw na mobilność

Wielkie możliwości w niewielkiej obudowie

Przetwornica nazywana również inwerterem bądź falownikiem to urządzenie, którego zadaniem jest zmiana napięcia prądu stałego z akumulatora samochodowego lub gniazda zapalniczki na prąd zmienny ~230V. Dokładnie takie samo napięcie znajduje się w każdym domowym gniazdku (Typ F) na terenie całej Europy. Przetwornica jest doskonałym wyborem dla osób wybierających się na wyjazd samochodem, kamperem lub ciężarówką - dzięki niej będziesz mógł swobodnie korzystać ze wszystkich niezbędnych urządzeń wymagających gniazdka do działania.

Green Cell IVN12 livestyle

Przemyślana konstrukcja

Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby użytkowanie było jak najbardziej komfortowe. Przód przetwornicy wyposażony jest w gniazdo sieciowe dostosowane do wtyczek stosowanych w całej Europie oraz port USB, dzięki któremu naładujemy nasz smartfon, czytnik ebooków oraz każde inne urządzenie posiadające możliwość połączenia przez port USB. Z tyłu inwertera umiejscowiono wentylator zapewniający odpowiednie chłodzenie urządzenia. Całość została zamknięta w niewielkiej, a zarazem bardzo wytrzymałej obudowie. Wykonana ona jest z wysokiej jakości aluminium dzięki czemu odporna jest na wszelkie mechaniczne uszkodzenia oraz wstrząsy podczas podróży. Ponadto dzięki zastosowanym materiałom, przetwornica jest bardzo lekka.

Green Cell IVN12 auta

Parametry, które mają znaczenie

Szukając przetwornicy, należy zwrócić uwagę na parametry takie jak napięcie [V] oraz moc [W]. Ma to kluczowe znaczenie, gdyż wybór przetwornicy o złym napięciu wejściowym, bądź o za małej mocy nie pozwoli na pracę naszych urządzeń.
Napięcie:
Pierwszym parametrem, jaki należy ustalić jest napięcie naszego akumulatora, które powinno być w pełni zgodne z tym podanym na przetwornicy. Najczęściej spotykaną wartością napięcia jest 12V, występujące w samochodach osobowych, kamperach oraz niektórych ciężarówkach oraz 24V, wykorzystywane głównie w ciężarówkach.
Moc:
Po wyborze napięcia należy zdecydować, jaka moc przetwornicy będzie odpowiednia. Ma ona kluczowy aspekt, gdyż informuje nas ile i jakie urządzenia jest w stanie zaopatrzyć w prąd. Jeśli chcemy podłączyć do inwertera wybrane urządzenie, musimy sprawdzić na tabliczce znamionowej, jaką pobiera moc (w przypadku chęci podłączenia większej liczby urządzeń, moce należy zsumować). Pobierana przez Twoje urządzenie moc nie powinna przekraczać 85% mocy znamionowej przetwornicy! Przykładowo dla laptopa pobierającego moc 100W i grzałki pobierającej 300W odpowiednią przetwornicą będzie ta o mocy 500W i większej.

Green Cell IVN12 opis

Dlaczego modyfikowana sinusoida?

Zastosowanie modyfikowanej sinusoidy zapewnia prostą konstrukcję przetwornicy, dzięki czemu inwerter posiada mniejszą awaryjność, a jego waga jest bardzo niska.

Green Cell IVN12 sinusoida

Inteligentny wentylator

Nad prawidłową temperaturą urządzenia czuwa inteligentny wentylator, który automatycznie włącza się gdy temperatura pracy przekracza dozwoloną. Dzięki wykonaniu z najwyższej jakości materiałow oraz perfekcyjnemu dopasowaniu do obudowy, zapewni bezkompromisową ciszę zachowując przy tym wysoką wydajność.

Green Cell IVN12 wiatrak

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Inwerter został wyposażony w szereg niezbędnych chroniących użytkownika oraz podłączone urządzenia. Potwierdzają to certyfikaty CE oraz RoHS, które oznaczają gwarancję bezpieczeństwa. Do każdej przetwornicy dołączamy zapasowe bezpieczniki, aby zagwarantować pełne bezpieczeństwo i jak najdłuższe działanie sprzętu.

Green Cell IVN12 przetwornica

Wszystko czego potrzebujesz pod ręką

W zestawie znajdują się najważniejsze akcesoria pozwalające na bezpieczną pracę Twojego urządzenia:
-Przewody umożliwiające bezpośrednie podłączenie do akumulatora
-Kabel pozwalający podłączyć przetwornice do gniazda zapalniczki samochodowej
-Zapasowe bezpieczniki
-Instrukcję obsługi

Green Cell IVN12 zestaw

ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Dane podstawowe

Sprawność 85%
Moc [W] 2000
Moc szczytowa [W] 4000
Napięcie wyjściowe (maks.) [V] 230
Liczba gniazd [szt.] 1 x USB, 2 x SCHUKO
Zakres napięcia wejściowego [V] 12
Ochrona Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe, Zabezpieczenie przed przeciążeniem, Zabezpieczenie przed zwarciem
Informacje dodatkowe Modyfikowany sinus, Port USB do ładowania, Wskaźnik diodowy, Wymienne bezpieczniki

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 50 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Przetwornica GREEN CELL 12V na 230V 2000W/4000W Modyfikowana sinusoida
Przetwornica GREEN CELL 12V na 230V 2000W/4000W Modyfikowana sinusoida
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756