Produkt archiwalny
Radio GOGEN DAB502 Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Radio M AUDIO LM-33 Czarne
Cena z kodem
46 00 zł
149,99 zł
Cena przed kodem
47,00 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Radio GOGEN DAB502 Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Radio GOGEN DAB502 Czarny
![]() |
Masz już nowe radio? Radio przyszłości jest na świecie! O czym mówimy? Przecież o cyfrowej transmisji radiowej. Posłuchaj jego czystej i wysokiej jakości dźwięku w odbiornikach, które obsługują DAB, tak nazywa się cyfrowe nadawanie radiowe lub DAB +, co jest bardziej zaawansowana wersja. Nastrój najlepiej podniesie radio z DAB/DAB+ nadawaniem DAB nadawanie to najnowsze nadawanie radiowe, cyfrowe. Powód jego powstania jest dość prosty. Podobnie jak telewizory analogowe stopniowo zastąpione były przez cyfrowe i nadawanie radiowe zaczyna przesuwać się do świata cyfrowego. Wkrótce będzie standardowe nadawanie VKF-FM zastąpione przez nowoczesne nadawanie DAB. Słuchacze mogą uzyskać dostęp do innych przydatnych funkcji i opcji. Zakup radio cyfrowe do odbioru analogowych i cyfrowych stacji radiowych poprzez FM / DAB / DAB +. |
| |
|
Będziesz
na falach radia cyfrowego
Dobrą wiadomością jest to, że na odbiornikach cyfrowych złapać można i nadawanie analogowe. Z konwencjonalnym FM odbiornikiem nie nastawisz radia cyfrowego. Dlaczego więc przejść na DAB + nadawanie? |
![]() |
| |
|
![]() |
Z
radiem cyfrowym odbierasz
tysiące stacji radiowych.
Łatwo dostroisz stację, której chcesz słuchać, tylko wg jej nazwy. DAB + nadawanie wychwytuje najsilniejszy sygnał, który jest w zasięgu. Nadawanie poprzez sieć nadajników naziemnych zapewnia świetny dźwięk. Kolejną zaletą radia DAB + jest zdolność do nadawania różnych dodatkowych danych takich jak tekst, obrazki, mapy... |
Dane techniczne
| Radio: | , |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | Digital Band III, FM |
| Dźwięk: | Mono |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Alarm (budzik): | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Nie |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Wbudowany zegar: | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Radio | |
| Częstotliwości fal radiowych DAB, DAB+: | 174.9 - 239.2 MHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 87.5 - 108 MHz |
| Radio: | , |
| Zakresy fal radiowych: | Digital Band III, FM |
Techniczne | |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | |
| Dźwięk: | Mono |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 410 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 165 x 105 x 50 mm |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wyposażenie: | Brak |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | ETA a.s. |
| Ulica i numer budynku: | Křižíkova 148/34 |
| Kod pocztowy: | 186 00 |
| Miasto: | Praga |
| Adres elektroniczny: | info@etasince1943.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.


