Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij
Opis i dane

Opis i dane

Radio GOGEN DAB502 Czarny

Masz już nowe radio?

Radio przyszłości jest na świecie! O czym mówimy? Przecież o cyfrowej transmisji radiowej. Posłuchaj jego czystej i wysokiej jakości dźwięku w odbiornikach, które obsługują DAB, tak nazywa się cyfrowe nadawanie radiowe lub DAB +, co jest bardziej zaawansowana wersja.

Nastrój najlepiej podniesie radio z DAB/DAB+ nadawaniem

DAB nadawanie to najnowsze nadawanie radiowe, cyfrowe. Powód jego powstania jest dość prosty. Podobnie jak telewizory analogowe stopniowo zastąpione były przez cyfrowe i nadawanie radiowe zaczyna przesuwać się do świata cyfrowego. Wkrótce będzie standardowe nadawanie VKF-FM zastąpione przez nowoczesne nadawanie DAB. Słuchacze mogą uzyskać dostęp do innych przydatnych funkcji i opcji. Zakup radio cyfrowe do odbioru analogowych i cyfrowych stacji radiowych poprzez FM / DAB / DAB +.Będziesz na falach radia cyfrowego

Dobrą wiadomością jest to, że na odbiornikach cyfrowych złapać można i nadawanie analogowe. Z konwencjonalnym FM odbiornikiem nie nastawisz radia cyfrowego. Dlaczego więc przejść na DAB + nadawanie?
Z radiem cyfrowym odbierasz tysiące stacji radiowych.

Łatwo dostroisz stację, której chcesz słuchać, tylko wg jej nazwy. DAB + nadawanie wychwytuje najsilniejszy sygnał, który jest w zasięgu. Nadawanie poprzez sieć nadajników naziemnych zapewnia świetny dźwięk. Kolejną zaletą radia DAB + jest zdolność do nadawania różnych dodatkowych danych takich jak tekst, obrazki, mapy...

Dane techniczne

Waga [g] 410
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 165 x 105 x 50 mm
Alarm (budzik) Nie
Funkcje dodatkowe Brak
Wbudowany zegar Tak
Wyłącznik czasowy (sleep timer) Nie
Kolor obudowy Czarny
Wyposażenie Brak
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Częstotliwości fal radiowych DAB, DAB+ 174.9 – 239.2 MHz
Częstotliwości fal radiowych FM 87.5 - 108 MHz
Radio Cyfrowe DAB, Cyfrowe DAB+
Zakresy fal radiowych Digital Band III, FM
Dźwięk Mono
Wyjście słuchawkowe Tak
Wyświetlacz Tak
Zasilanie Sieciowe
Nazwa producenta/importera GOGEN
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną