Radio JVC RA-E431B Czarne, Analogowe, Tuner FM z pamięcią 10 stacji, Wyjście Słuchawkowe Mini-Jack, Alarm, Zasilanie Bateryjne
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | FM |
| Dźwięk: | Mono |
| Zasilanie: | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Rodzaj: |
Muzyka na co dzień
Tuner FM
Wbudowany tuner FM pozwala na wyszukanie swojej ulubionej stacji radiowej w każdym miejscu. Radio JVC RA-E431B pozwala na zapisanie do 10 stacji radiowych w pamięci.
Wyjście słuchawkowe
Nie chcesz przeszkadzać innym, słuchając swoich ulubionych kawałków? Radio JVC RA-E431B posiada wyjście słuchawkowe, dzięki czemu nikt nie będzie musiał rezygnować ze swoich planów. Twoi bliscy mogą oddać się wybranym przez siebie czynnościom wymagającym ciszy, a Ty - możesz z przyjemnością słuchać ulubionych kawałków.
Wygodny transport
Radio JVC RA-E431B jest bardzo wygodny w transporcie. Dzięki niewielkiej masie wynoszącej 500 g oraz komfortowemu, ergonomicznemu uchwytowi - urządzenie możesz zabrać ze sobą wszędzie, gdzie zechcesz.
Kompaktowe wymiary
Radio JVC RA-E431B jest niewielkie, dzięki czemu bez trudu zmieści się również na niewielkiej półce, pniu drzewa czy na innej, niedużej przestrzeni.
Zawartość zestawu
Zakupując radio JVC RA-E431B, otrzymujesz urządzenie podstawowe, instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną.
Dane techniczne
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | FM |
| Rodzaj: | |
| Dźwięk: | Mono |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Tak |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Blokada przycisków, Tryb uśpienia (funkcja Sleep) |
| Regulacja barwy dźwięku: | Nie |
| Sygnał alarmu: | Beeper, Radio |
| Wbudowany zegar: | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Mikrofon: | Nie |
| Streamer: | Nie |
| Komunikacja Bluetooth: | Nie |
Radio | |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 87.5 - 108 MHz |
| Liczba stacji radiowych do zaprogramowania: | 10 |
| Radio: | |
| Zakresy fal radiowych: | FM |
| Rodzaj: | |
| Dla dzieci: | Nie |
Techniczne | |
| Dźwięk: | Mono |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | |
| Złącza: | Jack 3.5 mm |
| Retro: | Nie |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 500 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 215 x 125 x 80 mm |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wyposażenie: | Brak |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | JVC/HSS DISTRIBUTION |
| Ulica i numer budynku: | Náměstí Práce 2523 |
| Kod pocztowy: | 760 |
| Miasto: | 01 Zlin |
| Adres elektroniczny: | info@jvcaudio.cz |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Inne produkty w kategorii
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.