Produkt archiwalny
Radio TECHNISAT Techniradio 3 Czerwony
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Radio M AUDIO LM-33 Czarne
Produkt archiwalny
Radio TECHNISAT Techniradio 3 Czerwony
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneMożesz je mieć przy sobie kiedy tylko zechcesz
Kompaktowy i designerski
TECHNIRADIO 3 w kolorze czerwonym o jednolitej i wyraźnej konstrukcji. Ekran LCD z podświetleniem utworu, którego aktualnie słuchasz. Przyciski na przedniej ścianie umożliwiają szybkie zmiany stacji. Zapamiętanie ulubionych stacji - 10 dla DAB+ oraz 10 dla UKF. Urządzenie możesz zabrać ze sobą w podróż czy na piknik, a także możesz traktować je jako stacjonarne.
DAB+, czyli doskonała jakość dźwięku
Radio TECHNIRADIO 3 z funkcją obsługi w doskonałej jakości odbioru, które można odbierać stacjonarnie i mobilnie przez antenę. Bez zakłóceń i szumów z doskonałą jakością dźwięku. W Polsce możesz słuchać wielu stacji radiowych, a oferta programowa jest coraz większa.
Zegar
Na ekranie wyświetlana jest aktualna godzina. Cyfry są wyjątkowo duże i czytelne.
Budzik i timer wyłączania
Radio wyposażone jest w praktyczną funkcję programowania czasu jego wyłączenia. Dzięki temu można spokojnie oddać się wieczornemu relaksowi, nie zaprzątając sobie głowy wyłączaniem urządzenia. Do dyspozycji jest również funkcja radio-budzika, która na życzenie obudzi muzyką z ulubionego programu. Również funkcja drzemki ułatwi poranne wstawanie.
Słuchaj klasycznego radia
Odbieraj ulubione stacje radiowe FM. Możesz wybrać spośród wszystkich programów dostępnych w twojej okolicy, zarówno ogólnopolskich, jak i lokalnych.
W skład zestawu wchodzi
Urządzenie podstawowe, zasilacz, baterie.
Dane techniczne
| Radio: | , |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Rodzaj: | |
| Dźwięk: | Mono |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czerwony |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Tak |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyszukiwanie stacji radiowych, Projekcja na ścianie, Radio z funkcją RDS |
| Regulacja barwy dźwięku: | Nie |
| Wbudowany zegar: | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Radio | |
| Częstotliwości fal radiowych DAB, DAB+: | 174 - 240 MHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 87.5 - 108 MHz |
| Liczba stacji radiowych do zaprogramowania: | 20 |
| Radio: | , |
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Rodzaj: | |
Techniczne | |
| Dźwięk: | Mono |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 258 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 150 x 95 x 50 mm |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Czerwony |
| Wyposażenie: | Baterie, Zasilacz |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | TechniSat Digital Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Poznańska 2 |
| Kod pocztowy: | 55-120 |
| Miasto: | Oborniki Śląskie |
| Adres elektroniczny: | biuro@technisat.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.