Produkt archiwalny
Radio TECHNISAT DigitRadio 210 Dab+FM (Czarny)
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Radio TECHNISAT DigitRadio 210 Dab+FM (Czarny)
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneCyfrowy i przenośny
Jakość na wysokim poziomie
DIGITRADIO 210 to przenośne radio cyfrowe. Dwuwierszowy wyświetlacz LCD z nazwą kanału i listą 8 ulubionych stacji FM lub DAB+. Urządzenie zasilane bateriami AA lub może zostać podłączone przy użyciu zasilacza.
Klasyka przede wszystkim
Odbierzesz za pomocą tego radia stacje radiowe FM. Dodatkowe wyświetlanie informacji o audycji czy częstotliwość zapewni Ci Radio Data System (RDS). Już nie musisz się martwić o brak tytułu piosenek, które wpadną Ci w ucho podczas relaksu.
Zegar
Obok informacji o stacji, wykonawcy, tytule znajdziesz informację o aktualnej godzinie. Zegar synchronizuje się automatycznie wraz z pobieranym programem.
W skład zestawu wchodzi
Urządzenie podstawowe, zasilacz.
Dane techniczne
| Radio: | , |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB, DAB+, FM |
| Rodzaj: | |
| Dźwięk: | Stereo w słuchawkach |
| Zasilanie: | , |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Alarm (budzik): | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Nie |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Radio z funkcją RDS |
| Regulacja barwy dźwięku: | Nie |
| Wbudowany zegar: | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Radio | |
| Częstotliwości fal radiowych DAB, DAB+: | 174 - 240 MHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 87.5 - 108 MHz |
| Liczba stacji radiowych do zaprogramowania: | 20 |
| Radio: | , |
| Zakresy fal radiowych: | DAB, DAB+, FM |
| Rodzaj: | |
Techniczne | |
| Dźwięk: | Stereo w słuchawkach |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | , |
Fizyczne | |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 205 x 120 x 55 mm |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | TechniSat Digital Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Poznańska 2 |
| Kod pocztowy: | 55-120 |
| Miasto: | Oborniki Śląskie |
| Adres elektroniczny: | biuro@technisat.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.