Produkt archiwalny
Radioodbiornik DigitRadio 2Go
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Radioodbiornik DigitRadio 2Go
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Radioodbiornik DigitRadio 2Go
Z tym urządzeniem odbierzecie Państwo najnowsze stacje cyfrowego radia, jak również tradycyjne kanały z częstotliwości UKF. System RDS (Radio Data System) wyświetla na ekranie urządzenia dodatkowe informacje od nadawcy np. tytuł i wykonawcę aktualnie nadawanego utworu.
Dane techniczne
| Radio: | , |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB, DAB+, FM |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Alarm (budzik): | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Nie |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Regulacja barwy dźwięku: | Tak |
| Wbudowany zegar: | Nie |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Radio | |
| Częstotliwości fal radiowych DAB, DAB+: | 174 - 240 MHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 87.5 - 108 MHz |
| Liczba stacji radiowych do zaprogramowania: | 20 |
| Radio: | , |
| Zakresy fal radiowych: | DAB, DAB+, FM |
Techniczne | |
| Dźwięk: | Stereo |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 102 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 100 x 60 x 21 mm |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wyposażenie: | Kabel USB, Słuchawki |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | TechniSat Digital Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Poznańska 2 |
| Kod pocztowy: | 55-120 |
| Miasto: | Oborniki Śląskie |
| Adres elektroniczny: | biuro@technisat.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Opinie
5/5
Jakość dźwięku
5 /5
Wygląd
5 /5
Jakość wykonania
5 /5
Jakość sygnału
5 /5
Funkcjonalność
5 /5
Prosta obsługa
5 /5
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Potwierdzony zakup 0 opinii
Potwierdzony zakup
(0)
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Klient 9 września 2016
Polecam
Nowoczesny design,duży wyświetlacz, dobry odbiór.Wygodne ładowanie. Polecam
Czy ta opinia była pomocna?