Produkt archiwalny
Radio TECHNISAT DigitRadio 305 Klassik Edition Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Radio TECHNISAT DigitRadio 305 Klassik Edition Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneIdealnie wpasuje się w wystrój Twojego wnętrza
Stylowy design
DIGITRADIO 305 w kolorze antracytu. Urządzenie posiada dwa wbudowane głośniki w obudowę typu bass-reflex. Ekran LCD Dot-Matrix z podświetleniem. Dzięki wejściu AUX-IN podłączysz urządzenia zewnętrzne. Przyjemność w korzystaniu zapewnią Ci przyciski z przodu radia oraz pilot zdalnego sterowania.
DAB+, czyli doskonała jakość dźwięku
Radio DIGITRADIO 305 z funkcją obsługi w doskonałej jakości odbioru, które można odbierać stacjonarnie i mobilnie przez antenę. Bez zakłóceń i szumów z doskonałą jakością dźwięku. W Polsce możesz słuchać wielu stacji radiowych, a oferta programowa jest coraz większa.
Klasyka przede wszystkim
Odbierzesz za pomocą tego radia stacje radiowe FM. Dodatkowe wyświetlanie informacji o audycji czy częstotliwość zapewni Ci Radio Data System (RDS). Już nie musisz się martwić o brak tytułu piosenek, które wpadną Ci w ucho podczas relaksu.
Zegar
Na ekranie wyświetlana jest aktualna godzina i data. Cyfry są wyjątkowo duże i czytelne.
W skład zestawu wchodzi
Urządzenie podstawowe, pilot, narzędzie do złącza F (do anteny wyjmowanej).
Dane techniczne
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB, DAB+, FM |
| Rodzaj: | |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Tak |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Przyciemnienie wyświetlacza |
| Regulacja barwy dźwięku: | Nie |
| Wbudowany zegar: | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Radio | |
| Częstotliwości fal radiowych DAB, DAB+: | 174 - 240 MHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 87.5 - 108 MHz |
| Liczba stacji radiowych do zaprogramowania: | 10 |
| Radio: | |
| Zakresy fal radiowych: | DAB, DAB+, FM |
| Rodzaj: | |
Techniczne | |
| Dźwięk: | Stereo |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 2790 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 350.9 x 130.7 x 170.5 mm |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | TechniSat Digital Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Poznańska 2 |
| Kod pocztowy: | 55-120 |
| Miasto: | Oborniki Śląskie |
| Adres elektroniczny: | biuro@technisat.com |