Produkt archiwalny
Radio MUSE M-05 Wielokolorowy
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Radio MUSE M-05 Wielokolorowy
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Opis produktu
Wygodne, łatwe do przenoszenia i wysokiej jakości radio, idealne do wygodnego i bezproblemowego słuchania ulubionych stacji. Używa zarówno zasilanie sieciowe, jak i bateryjne (4 x R14), dzięki czemu można je zabrać prawie wszędzie.
Słuchanie przez słuchawki umożliwia złącze 3,5 mm. Korzystając z radia MUSE M-05, nie musisz polegać wyłącznie na sygnale nadawczym. Dzięki portowi AUX 3,5 mm możesz połączyć go z szeroką gamą urządzeń odtwarzających.
Dane techniczne
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | FM, LW, MW, SW |
| Rodzaj: | |
| Dźwięk: | Mono |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Alarm (budzik): | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Kolor obudowy: | Wielokolorowy |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Nie |
|---|---|
| Regulacja barwy dźwięku: | Nie |
| Wbudowany zegar: | Nie |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
| Streamer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Uchwyt do przenoszenia, Wejście AUX |
Radio | |
| Radio: | |
| Częstotliwości fal radiowych AM LW: | 150 - 280 kHz |
| Częstotliwości fal radiowych AM MW: | 540 - 1600 kHz |
| Częstotliwości fal radiowych AM SW: | 6.0 - 18 MHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 87.5 - 108 MHz |
| Rodzaj: | |
| Zakresy fal radiowych: | FM, LW, MW, SW |
Techniczne | |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Dźwięk: | Mono |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Zasilanie: | |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 650 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 88 x 130 x 230 mm |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Wielokolorowy |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wyposażenie: | Kabel sieciowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | New One Sas |
| Ulica i numer budynku: | 10, rue de la mission |
| Kod pocztowy: | 25480 |
| Miasto: | Ecole Valentin |
| Adres elektroniczny: | carole.veuriot@new-one.eu |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.