Produkt archiwalny
Radio MUSE M-058 R Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Radio BLOW RK1 Białe, Podszawkowe, Tuner FM/DAB+, Bluetooth, Kolorowy Wyświetlacz, Budzik, Oświetlenie LED, Zasilanie Sieciowe
177 30 zł
196,26 zł
Cena przed obniżką
190,90 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Radio MUSE M-058 R Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Opis produktu
Przenośne radio posiada obrotową regulacje głośności z funkcją włączania i wyłączania zasilania, oraz regulację fal w zakresie FM, MW. Zasilaj radio bateriami (4xR14) lub bezpośrednio z sieci elektrycznej i korzystaj z niezwykłej wygody oraz elastyczności.
Urządzenie wyposażone jest również w złącze słuchawkowe, dzięki czemu można dyskretnie słuchać muzyki, aby nie przeszkadzać innym.
Dane techniczne
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | FM, MW |
| Rodzaj: | |
| Dźwięk: | Mono |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Alarm (budzik): | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Nie |
|---|---|
| Regulacja barwy dźwięku: | Nie |
| Wbudowany zegar: | Nie |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
| Streamer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Uchwyt do przenoszenia, Wejście AUX |
Radio | |
| Radio: | |
| Częstotliwości fal radiowych AM MW: | 540 - 1600 kHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 88 - 108 MHz |
| Rodzaj: | |
| Zakresy fal radiowych: | FM, MW |
Techniczne | |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Dźwięk: | Mono |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Zasilanie: | |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 800 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 75 x 139 x 232 mm |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wyposażenie: | Kabel sieciowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | New One Sas |
| Ulica i numer budynku: | 10, rue de la mission |
| Kod pocztowy: | 25480 |
| Miasto: | Ecole Valentin |
| Adres elektroniczny: | carole.veuriot@new-one.eu |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.