Produkt archiwalny
Radio MUSE M-122 DBT Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Radio TECHNISAT Digitradio 215 Biały
Produkt archiwalny
Radio MUSE M-122 DBT Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
Ciesz się doskonałym połączeniem eleganckiego wyglądu i dobrego dźwięku. Przesyłaj strumieniowo swoją ulubioną muzykę przez funkcję Bluetooth lub łatwo ustaw jedną ze swoich ulubionych stacji radiowych dzięki wstępnie zaprogramowanym ustawieniom. Dzięki DAB + słuchanie radia staje się jeszcze przyjemniejsze. Masz więcej kanałów i czystą jakość dźwięku bez szumów.
Większa wygoda dzięki prostemu dostrojeniu nazwy stacji za pośrednictwem wyświetlacza cyfrowego. M-122 DBT jest wyposażony w złącze słuchawkowe, dzięki czemu możesz w spokoju słuchać ulubionej stacji radiowej. Wystarczająco dużo powodów, aby się zrelaksować i nie bać się zasnąć. Muse M-122DBT jest również wyposażony w zegar i budzik.
Dane techniczne
| Radio: | , |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Rodzaj: | |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Tak |
|---|---|
| Regulacja barwy dźwięku: | Nie |
| Sygnał alarmu: | Beeper, Radio |
| Wbudowany zegar: | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Streamer: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Funkcja drzemki, NFC, Podwójny alarm, Ponowne budzenie |
Radio | |
| Liczba stacji radiowych do zaprogramowania: | 20 |
| Radio: | , |
| Częstotliwości fal radiowych DAB, DAB+: | 174 - 240 MHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 87.5 - 108 MHz |
| Rodzaj: | |
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
Techniczne | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Dźwięk: | Stereo |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Zasilanie: | |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 886 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 280 x 110 x 104 mm |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | New One Sas |
| Ulica i numer budynku: | 10, rue de la mission |
| Kod pocztowy: | 25480 |
| Miasto: | Ecole Valentin |
| Adres elektroniczny: | carole.veuriot@new-one.eu |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.