Produkt archiwalny
Radio NORDMENDE Transita 30 Czerwony
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Radio NORDMENDE Transita 30 Czerwony
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneNie tylko radio
Przenośne radio cyfrowe
Transita 30 to przenośne cyfrowe radio, odbierające stacje UKF i DAB+. Posiada też funkcję głośnika Bluetooth, dzięki czemu możesz strumieniować muzykę ze smartfonu.
Na uwagę zasługuje też wyjątkowy retro design. Radio dostępne jest w 3 kolorach.
Wysoka funkcjonalność
Radio ma 2 głośniki zapewniające świetną jakość dźwięku stereo. Znajdują się one za dużą osłoną w przedniej ścianie urządzenia. Przyciski, pokrętła oraz dwuliniowy wyświetlacz LCD są umieszczone na górze obudowy. Dzięki praktycznemu uchwytowi do przenoszenia i opcjonalnemu zasilaniu bateryjnemu, Transita 30 zapewnia pełną radość korzystania z radia nawet w podróży.
Zalety cyfrowego radia
DAB+ to nowy wymiar radia o doskonałej jakości dźwięku. Można je odbierać stacjonarnie lub mobilnie przez antenę. W Polsce oferta ciekawych stacji radiowych DAB+ stale rośnie i każdy znajdzie w nich coś dla siebie.
Klasyczne FM
Radio Data System (RDS) wyświetla dodatkowe informacje o audycji i częstotliwość, przesyłane przez nadawcę stacji radiowej FM.
Godzina i informacje o stacji
Na wbudowanym ekranie obok informacji o stacji, wykonawcy, tytule utworu wyświetlana jest także aktualna godzina. Dane są automatycznie pobierane wraz z odbieranym programem.
Timer
Dzięki funkcji programowania czasu wyłączenia radia, nie musisz pamiętać o jego wyłączeniu. Do dyspozycji masz też funkcję radio-budzika, która obudzi Cię ulubioną audycją.
Zawartość zestawu
Radio, zasilacz i dokumentacja.
Dane techniczne
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Rodzaj: | |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czerwony |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Tak |
|---|---|
| Regulacja barwy dźwięku: | Nie |
| Sygnał alarmu: | Dźwiękowy |
| Wbudowany zegar: | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Streamer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Funkcja drzemki, Uchwyt do przenoszenia, Wysuwana antena |
Radio | |
| Liczba stacji radiowych do zaprogramowania: | 20 |
| Radio: | |
| Częstotliwości fal radiowych DAB, DAB+: | 174 - 240 MHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 87.5 - 108 MHz |
| Rodzaj: | |
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
Techniczne | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Dźwięk: | Stereo |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Zasilanie: | |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 916 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 218 x 131 x 106 mm |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Czerwony |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | TechniSat Digital Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | Poznańska |
| Kod pocztowy: | 55-120 |
| Miasto: | Oborniki Śląskie |
| Adres elektroniczny: | biuro@technisat.pl |