Produkt archiwalny
Radio TECHNISAT Techniradio 8 Czarno-srebrny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Radio TECHNISAT Techniradio 8 Czarno-srebrny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneCyfrowe radio
Mówiące radio
TECHNIRADIO 8 w obudowie czarno-srebrnej jest stylowo wykończonym urządzeniem. Zmieniając stację z FM na DAB+ i na odwrót radio wypowie tą zmianę. Podświetlany ekran LCD w połączeniu z wysoką rozdzielczością sprawi, że jest idealny również dla osób, które mają problemy ze wzrokiem. Radio wyposażone w duże przyciski i pokrętła również zapewni komfort użytkowania. Urządzenie zasilane sieciowe lub bateryjne.
DAB+, czyli doskonała jakość dźwięku
Radio TECHNIRADIO 8 z funkcją obsługi w doskonałej jakości odbioru, które można odbierać stacjonarnie i mobilnie przez antenę. Bez zakłóceń i szumów z doskonałą jakością dźwięku. W Polsce możesz słuchać wielu stacji radiowych, a oferta programowa jest coraz większa.
Budzik i timer wyłączania
TECHNIRADIO 8 wyposażone jest w praktyczną funkcję programowania czasu jego wyłączenia. Dzięki temu można spokojnie oddać się wieczornemu relaksowi, nie zaprzątając sobie głowy wyłączaniem urządzenia. Do dyspozycji jest również funkcja radio-budzika, która na życzenie obudzi muzyką z ulubionego programu. Również funkcja drzemki ułatwi poranne wstawanie.
Gniazdo USB
Posłuchasz muzyki w najlepszej jakości dźwięku w Twoim urządzeniu. Zyskujesz nieograniczony dostęp do utworów MP3 z podłączonego zewnętrznego nośnika pamięci do gniazda USB. Nic prostszego!
Klasyka przede wszystkim
Odbierzesz za pomocą tego radia stacje radiowe FM. Dodatkowe wyświetlanie informacji o audycji czy częstotliwość zapewni Ci Radio Data System (RDS). Już nie musisz się martwić o brak tytułu piosenek, które wpadną Ci w ucho podczas relaksu.
Zegar
Na ekranie wyświetlana jest aktualna godzina. Cyfry są wyjątkowo duże i czytelne.
W skład zestawu wchodzi
Urządzenie podstawowe, pilot zdalnego sterowania.
Film:
Dane techniczne
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Rodzaj: | |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarno-srebrny |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Tak |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyszukiwanie stacji radiowych, Funkcja drzemki, Notatki głosowe, Odtwarzanie MP3, Odtwarzanie plików z pamięci USB, Sterowanie podświetleniem, Uchwyt do przenoszenia, Wbudowana antena, Zegar |
| Regulacja barwy dźwięku: | Tak |
| Sygnał alarmu: | Brzęczyk, Radio |
| Wbudowany zegar: | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Streamer: | Nie |
Radio | |
| Częstotliwości fal radiowych DAB, DAB+: | 174 - 240 MHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 87.5 - 108 MHz |
| Liczba stacji radiowych do zaprogramowania: | 6 |
| Radio: | |
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Rodzaj: | |
Techniczne | |
| Dźwięk: | Stereo |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 900 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 260 x 211 x 100 mm |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Czarno-srebrny |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | TechniSat Digital Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Poznańska 2 |
| Kod pocztowy: | 55-120 |
| Miasto: | Oborniki Śląskie |
| Adres elektroniczny: | biuro@technisat.com |