Produkt archiwalny
Radio TECHNISAT VIOLA 2 C Biało-niebieski
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Radio TECHNISAT VIOLA 2 C Biało-niebieski
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneKolorowe cyfrowe radio
Niezawodne, przenośne urządzenie
TECHNISAT VIOLA 2 C w kolorze biało-niebieskim wraz z dużym kolorowym wyświetlaczem TFT zapewni Ci stylowy wygląd i wygodę. Jasność ekranu możesz regulować. Łatwe sterowanie urządzeniem dzięki przyciskom na frontowej obudowie. Dodatkowym atutem jest funkcja automatycznego wyszukiwania stacji oraz możliwość zasilania sieciowego i bateryjnego.
DAB+, czyli doskonała jakość dźwięku
Radio VIOLA 2 C z funkcją obsługi w doskonałej jakości odbioru, które można odbierać stacjonarnie i mobilnie przez antenę. Bez zakłóceń i szumów z doskonałą jakością dźwięku. W Polsce możesz słuchać wielu stacji radiowych, a oferta programowa jest coraz większa.
Klasyka przede wszystkim
Odbierzesz za pomocą tego radia stacje radiowe FM. Dodatkowe wyświetlanie informacji o audycji czy częstotliwość zapewni Ci Radio Data System (RDS). Już nie musisz się martwić o brak tytułu piosenek, które wpadną Ci w ucho podczas relaksu.
Zegar
Na ekranie wyświetlana jest aktualna godzina. Cyfry są wyjątkowo duże i czytelne.
W skład zestawu wchodzi
Urządzenie podstawowe, pilot zdalnego sterowania.
Dane techniczne
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Rodzaj: | |
| Dźwięk: | Mono |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Alarm (budzik): | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Kolor obudowy: | Biało-niebieski |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Nie |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Radio z funkcją RDS, Regulacja jasności |
| Regulacja barwy dźwięku: | Nie |
| Wbudowany zegar: | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
| Streamer: | Nie |
Radio | |
| Częstotliwości fal radiowych DAB, DAB+: | 174 - 240 MHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 87.5 - 108 MHz |
| Liczba stacji radiowych do zaprogramowania: | 20 |
| Radio: | |
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Rodzaj: | |
Techniczne | |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | |
| Dźwięk: | Mono |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 368 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 171 x 101 x 50 mm |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Biało-niebieski |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | TechniSat Digital Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Poznańska 2 |
| Kod pocztowy: | 55-120 |
| Miasto: | Oborniki Śląskie |
| Adres elektroniczny: | biuro@technisat.com |