Radio PURE Elan DAB+ Szary

Radio
Cyfrowe DAB+
Zakresy fal radiowych
DAB, DAB+, FM
Dźwięk
Mono
Zasilanie
Bateryjno-sieciowe
Opis i dane

Opis i dane

Elan DAB + to praktyczne i nowoczesne radio firmy Pure, wyposażone w DAB + i FM, które umożliwiają słuchanie wszystkich ulubionych stacji radiowych w krystalicznie czystej jakości. Żywy kolorowy wyświetlacz i proste elementy sterujące sprawiają, że dostęp do stacji i korzystanie z Elan DAB + jest przyjemnym doświadczeniem. Naprawdę wszechstronny, z możliwością zasilania przez USB lub baterię, Elan DAB + może być używany w dowolnym miejscu w domu lub poza nim.

 

Więcej stacji, cyfrowa jakość
Cyfrowe radio DAB + zapewnia różnorodną gamę wspaniałych treści z bardzo szczegółowym dźwiękiem o cyfrowej jakości; większość z nich jest dostępna tylko w radiu cyfrowym. Elan DAB + automatycznie wyszukuje wszystkie dostępne stacje cyfrowe w Twojej okolicy, aby ułatwić słuchanie, a także radio FM dla każdej stacji, która jeszcze nie stała się cyfrowa.

 

Łączność Bluetooth
Po prostu podłącz swój smartfon, laptop lub tablet do Elan DAB +, aby używać go jako osobistego głośnika bezprzewodowego. Przesyłaj swoje ulubione listy odtwarzania z dowolnej aplikacji z cyfrowym dźwiękiem wysokiej jakości.

 

Świetny dźwięk
Elan DAB + zapewnia zaskakującą jakość dźwięku w kompaktowej obudowie. Głośnik pełnozakresowy o mocy 3 W zasilany wzmacniaczem cyfrowym zapewnia głośny i czysty dźwięk. Dzięki 8 ustawieniom EQ, w tym własnemu trybowi osobistemu, możesz łatwo dostosować wyjście audio, aby wszystkie gatunki muzyki brzmiały niesamowicie.

 

Kolorowy ekran
Elan DAB + posiada żywy i bogaty w informacje kolorowy wyświetlacz TFT 2,4 ”. Żywy ekran sprawia, że ​​dostęp do rosnącej liczby cyfrowych stacji radiowych jest dziecinnie prosty. Wyświetlaj informacje o swojej ulubionej stacji i grafikę pokazu slajdów w pełnym kolorze.

 

Prosty w użyciu
Praktyczny układ przycisków i duży, żywy wyświetlacz sprawiają, że obsługa Elan DAB + jest przyjemnym doświadczeniem. Przeglądanie menu, wybieranie stacji i dostosowywanie ustawień jest proste i intuicyjne.

 

W całym domu
Elan DAB + zawiera funkcje, takie jak alarmy i wyłącznik czasowy, dzięki czemu idealnie sprawdza się w wielu różnych miejscach w domu. Elan DAB + może być zasilany za pomocą dostarczonego kabla zasilającego USB lub baterii 4xAA.

 

Pełen funkcji
Dzięki łącznie 20 zaprogramowanym stacjom na źródło i 3 przyciskom szybkiego dostępu, możesz łatwo znaleźć swoją ulubioną stację w Elan DAB +. Dzięki dodatkowemu wyjściu słuchawkowemu możesz także słuchać prywatnie, nie przeszkadzając innym.

 

Zaprojektowany i wykonany w Wielkiej Brytanii
Podobnie jak wszystkie nasze produkty, Elan DAB + został zaprojektowany i skonstruowany w Wielkiej Brytanii przez zespoły ekspertów Pure.

Dane techniczne

Waga [g] 450
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 187 x 109 x 85 mm
Alarm (budzik) Tak
Funkcje dodatkowe Bluetooth
Regulacja barwy dźwięku Tak
Sygnał alarmu Dźwiękowy
Wbudowany zegar Nie
Wyłącznik czasowy (sleep timer) Tak
Kolor obudowy Szary
Wyposażenie Kabel USB
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Częstotliwości fal radiowych DAB, DAB+ 174 - 240 MHz
Częstotliwości fal radiowych FM 87.5 - 108 MHz
Liczba stacji radiowych do zaprogramowania 20
Radio Cyfrowe DAB+
Zakresy fal radiowych DAB, DAB+, FM
Rodzaj Przenośne
Dźwięk Mono
Wyjście słuchawkowe Tak
Wyświetlacz Tak
Zasilanie Bateryjno-sieciowe
Nazwa producenta/importera PURE
Znak zgodności
Akcesoria

Akcesoria

Opinie

Opinie

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Dodaj ubezpieczenieDodaj ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert

239,00