Produkt archiwalny
Radio SANGEAN WFR-30 Cyfrowe Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Radio SANGEAN WFR-30 Cyfrowe Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneFunkcjonalne i stylowe radio
Czyste brzmienie w kompaktowej obudowie
Radio SANGEAN WFR-30 charakteryzuje się niewielkimi wymiarami, które wynoszą 240 mm szerokości, 171 mm wysokości i 118 mm głębokości. Dzięki kompaktowym wymiarom urządzenie świetnie sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach, gdzie przestrzeń jest ograniczona.
Wyjście słuchawkowe
Radio SANGEAN WFR-30 ma wbudowane wyjście słuchawkowe, dzięki czemu możesz podłączyć słuchawki i cieszyć się dźwiękiem nawet, wtedy gdy pozostali domownicy poszli już spać.
Wyświetlacz
Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące odtwarzania i poziomu baterii wyświetlane są na czytelnym wyświetlaczu. Dzięki temu możesz w każdej chwili sprawdzić jakiej stacji radiowej aktualnie słuchasz.
Radio FM
Radio SANGEAN WFR-30 zostało wyposażone w analogowy tuner FM, który obsługuje częstotliwości od 87,5 do 108 MHz. Wyszukiwanie stacji radiowych odbywa się za pomocą dużego pokrętła.
DAB+
Wbudowany tuner DAB+ pozwala na słuchanie audycji radiowych w cyfrowej jakości dźwięku. Na ekranie wyświetlane są informacje na temat słuchanych utworów takie jak wykonawca i tytuł.
Stylowy design
Radio to nie tylko urządzenie do odtwarzania dźwięku, ale także część wystroju wnętrza. Model SANGEAN WFR-30 zachwyca swoim designem, który nadaje stylu i bez problemu może stanowić element dekoracyjny wystroju w Twoim pokoju.
Zawartość zestawu
W opakowaniu znajduje się: radio SANGEAN WFR-30, zasilacz, dokumentacja.
Dane techniczne
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Rodzaj: | |
| Dźwięk: | Mono |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Tak |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyszukiwanie stacji radiowych, Wi-Fi |
| Regulacja barwy dźwięku: | Tak |
| Sygnał alarmu: | Dźwiękowy |
| Wbudowany zegar: | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Radio | |
| Częstotliwości fal radiowych DAB, DAB+: | 174 - 240 MHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 87.5 - 108 MHz |
| Liczba stacji radiowych do zaprogramowania: | 15 |
| Radio: | |
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Rodzaj: | |
Techniczne | |
| Dźwięk: | Mono |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 170 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 240 x 171 x 118 mm |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | DSV Bokuniewicz Jankowski sp.j. |
| Ulica i numer budynku: | Plac Kaszubski 8 |
| Kod pocztowy: | 81-350 |
| Miasto: | Gdynia |
| Adres elektroniczny: | SEKRETARIAT@DSV.COM.PL |