Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w listopadzie!

Radiobudzik PURE Evoke H6 Czarny

Kod: 559934
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj

  Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w listopadzie!

  Radio: Cyfrowe
  Zakresy fal radiowych: DAB, DAB+, FM
  Dźwięk: Stereo
  Kolor obudowy: Czarny
  Emisja cyfrowego dźwięku radiowego
  Bluetooth -  bezprzewodowo odtwarzany dźwięk
  Zobacz cały opis
  Dostępne warianty
  Kolor obudowy: Czarny
  Zobacz wszystkie warianty >
  Kolor obudowy: Czarny
  Zobacz wszystkie warianty >
  Radiobudzik PURE Evoke H6 Czarny
  Radiobudzik PURE Evoke H6 Czarny
  1 379
  00
  137,90 zł x 10 rat 0%
  Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Opis i dane

  Prestige Edition Evoke H6 jest starannie wykonany ręcznie i dopracowany, aby zapewnić najlepsze wrażenia dźwiękowe dzięki doskonałemu dźwiękowi stereo. Dzięki krystalicznie czystemu cyfrowemu radiu i strumieniowemu przesyłaniu muzyki przez Bluetooth Evoke H6 Prestige może być dostosowany do różnych miejsc odsłuchowych i różnych okazji.

   

  Odkryj drobniejsze rzeczy

  Prestige jest klasą samą w sobie. Ręcznie wykonany asortyment dla tych, którzy cenią znakomite cechy ponad standardy. Klasyczny dobry wygląd łączy się z nowoczesnymi liniami o pięknie proporcjonalnych rysach, ukształtowanych tylko z najwyższej jakości materiałów i wykończonych siedmiowarstwowym lakierem.

  Evoke H6 Prestige łączy to, co najlepsze w radiu cyfrowym z bezprzewodową parą muzyczną w doskonałej jakości dźwięku stereo. Łączność Bluetooth i najnowsza zaawansowana technologia audio Pure wprowadzą nowy poziom radości z muzyki i aplikacji urządzenia. Duży, bardzo wyraźny ekran umożliwia wyświetlanie informacji o programie radiowym i grafiki w pełnym kolorze.

   

  Więcej stacji, jakość cyfrowa

  Cyfrowe radio DAB oferuje różnorodną gamę doskonałych treści z bardzo szczegółowym dźwiękiem o jakości cyfrowej, z których większość jest dostępna tylko w radiu cyfrowym. Cyfrowe radia automatycznie wyszukują wszystkie dostępne stacje i pozwalają wybierać je według nazwy, a także FM dla wszystkich stacji, które jeszcze nie stały się cyfrowe.

  Evoke H6 Prestige jest również zatwierdzony przez Digital Tick, dzięki czemu masz pewność, że Twoje radio jest gotowe na każde przyszłe przełączenie radia na cyfrowe.

   

  Łączność Bluetooth

  Evoke H6 Prestige może być używany jako bezprzewodowy głośnik stereo z laptopem, smartfonem lub tabletem. Prosty w obsłudze i sterowaniu Evoke H6 Prestige pozwala cieszyć się ulubionymi programami telewizyjnymi, filmami i aplikacjami muzycznymi w wysokiej jakości dźwięku stereo.

   

  Doskonały dźwięk stereo

  Evoke H6 Prestige wykorzystuje naszą najnowszą technologię głośników, która wcześniej znajdowała się w najwyższej jakości serii Evoke CD. Para głośników napędzanych dwoma kanałami wysokiej mocy wzmacniacza klasy D zapewnia wiodącą w swojej klasie jakość dźwięku stereo. Tylna część sztywnej obudowy i portu akustycznego zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić doskonały dźwięk wszędzie tam, gdzie chcesz go ustawić, czy to przy ścianie, na blacie, czy na półce.

   

  Kolorowy ekran

  Evoke H6 Prestige ma żywy i informacyjny kolorowy wyświetlacz TFT 2,8 ”. Duży, wyjątkowo wyraźny ekran ułatwia dostęp do rosnącej liczby cyfrowych stacji radiowych. Wyświetl informacje o ulubionej stacji i kompozycje pokazu slajdów w pełnym kolorze.

   

  Grafika pokazu slajdów

  Coraz więcej cyfrowych stacji radiowych nadaje dzieła sztuki i informacje o programie. Evoke H6 Prestige może wyświetlać te treści wizualne na pełnym ekranie i pełnym kolorze.

   

  Prosty w użyciu

  Praktyczny układ przycisków i żywy wyświetlacz sprawiają, że obsługa Evoke H6 Prestige jest przyjemnością. Przeglądanie menu, wybieranie stacji i dostosowywanie ustawień są proste i intuicyjne.

   

  Budzik i zegar

  Evoke H6 Prestige zawiera automatycznie aktualizowany zegar i dwa alarmy. Dzięki Evoke H6 Prestige możesz obudzić się przy ulubionej stacji radiowej lub budziku.

   

  Uchwyt drzemki

  Kiedy zabrzmi alarm, wystarczy dotknąć rączkę, aby odłożyć drzemkę.

   

  Dodatkowe połączenia

  Evoke H6 Prestige zawiera wyjście słuchawkowe do prywatnego słuchania i wejście pomocnicze do podłączenia do dowolnego urządzenia.

   

  ChargePAK

  Evoke H6 Prestige może być zasilany przez dostarczony zasilacz główny lub opcjonalny ChargePAK F1. Ten ChargePAK zapewnia do 18 godzin naprawdę przenośnego słuchania.

   

  Zaprojektowany i opracowany w Wielkiej Brytanii

  Podobnie jak wszystkie nasze produkty, Evoke H6 Prestige Edition został zaprojektowany i opracowany w Wielkiej Brytanii przez nasze zespoły ekspertów. Zapewnia to nie tylko świetny dźwięk i imponującą jakość wykonania, ale pozwala nam zaoferować trzyletnią gwarancję w standardzie.

  Dane techniczne

  Dane podstawowe

  Radio Cyfrowe
  Zakresy fal radiowych DAB, DAB+, FM
  Dźwięk Stereo
  Złącze USB Nie
  Zasilanie Akumulatorowo-sieciowe
  Funkcja ładowania telefonu Brak
  Funkcje dodatkowe Bluetooth, Wejście AUX
  Kolor obudowy Czarny

  Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Ubezpieczenie Gwarancja Plus

  Bez dodatkowej ochrony
  Bez dodatkowej ochrony

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Inne produkty w kategorii:

   Radiobudzik PURE Evoke H6 Czarny
   Radiobudzik PURE Evoke H6 Czarny
   1 379
   00
   137,90 zł x 10 rat 0%
   Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
   Sprawdź leasing dla firm
   U Ciebie
   W sklepie jutro
   Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
   Sprawdź leasing dla firm
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756