Produkt archiwalny
Radiobudzik TREVI RC 825 D Biały
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Radio KENWOOD CR-ST40DAB-B Czarny
335 00 zł
349,00 zł
Cena przed obniżką
349,00 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Radiobudzik TREVI RC 825 D Biały
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Radiobudzik TREVI RC 825 D Biały
Elektroniczny radiobudzik Trevi charakteryzuje się nowoczesnym designem, za którym idzie wysoka praktyczność użycia. Wyposażony w cyfrowe radio PLL AM / FM z pamięcią 20 stacji. Dzięki funkcji podwójnego alarmu, budzik może być ustawiony o różnych porach. Przydatna będzie również funkcja drzemki oraz automatyczne wyłączanie radia. Zasilanie sieciowe z miejscem na baterię podtrzymującą.
Dane techniczne
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | AM, FM |
| Dźwięk: | Mono |
| Zasilanie: | |
| Funkcje dodatkowe: | Ponowne budzenie |
| Kolor obudowy: | Biały |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Tak |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Ponowne budzenie |
| Regulacja barwy dźwięku: | Nie |
| Sygnał alarmu: | Dźwiękowy, Radio |
| Wbudowany zegar: | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Radio | |
| Częstotliwości fal radiowych AM MW: | 522 - 1620 kHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 87.5 - 108 MHz |
| Liczba stacji radiowych do zaprogramowania: | 20 |
| Radio: | |
| Zakresy fal radiowych: | AM, FM |
Techniczne | |
| Dźwięk: | Mono |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 300 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 140 x 47 x 120 mm |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Wyposażenie: | Kabel sieciowy |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | COMTEL GROUP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. |
| Ulica i numer budynku: | Wola Dębińska 572 |
| Kod pocztowy: | 32-852 |
| Miasto: | Dębno |
| Adres elektroniczny: | www.biuro@comtelgroup.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.