Ten wysokiej jakości stereofoniczny kabel audio RCA (Phono) na Jack jest idealnym rozwiązaniem do podłączania urządzeń z gniazdami Jack 3,5 mm, takich jak smartfony lub tablety, do systemów hi-fi lub głośników z wejściami RCA (Phono). Nasza dożywotnia ochrona gwarancyjna potwierdza naszą obietnicę zagwarantowania najwyższej jakości produktu. Wysokiej jakości obudowa wtyku ze stopu aluminium zapewnia najlepsze wykończenie produktu. Wysokiej jakości, pozłacane styki i pleciony nylonowy kabel ochronny gwarantują długą niezawodność przesyłania sygnałów audio w maksymalnej jakości dźwięku, zapewniając doskonałe wrażenia dźwiękowe.
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Typ kabla: | Jack 3.5 mm - RCA |
| Długość [m]: | 2 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
Fizyczne | |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Typ kabla: | Jack 3.5 mm - RCA |
| Długość [m]: | 2 |
Techniczne | |
| Interfejs: | 2 x RCA, Jack 3.5 mm |
| Inne: | Metalowe konektory pokryte warstwą 24k złota, Nylonowa otulina, Wykonany z oczyszczonej/beztlenowej miedzi OFC |
| Interfejs ARC: | Nie |
| Wtyk kątowy: | Nie |
Parametry | |
| Przekazywany sygnał: | Audio |
| Gwarancja: | Wieczysta |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | DSV Bokuniewicz Jankowski sp.j. |
| Ulica i numer budynku: | Plac Kaszubski 8 |
| Kod pocztowy: | 81-350 |
| Miasto: | Gdynia |
| Adres elektroniczny: | SEKRETARIAT@DSV.COM.PL |
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.