Kino domowe DENON HTS CS670H + WILSON Cinematic 5.0 Czarny

Kod: 637011
Porównaj
Liczba kanałów: 5.2
Maksymalna moc wyjściowa zestawu [W]: 675
Bluetooth: Tak
Wi-Fi: Tak
Funkcje dodatkowe: AirPlay2, ALLM, Amazon Alexa, Apple Siri, ARC, Audyssey Dynamic EQ, Audyssey Dynamic Volume, Audyssey MultEQ...  Więcej
Typ kina domowego: Komponentowe
Technologia 3D: Tak
Zobacz opis produktu
Kino domowe DENON HTS CS670H + WILSON Cinematic 5.0 Czarny
Kino domowe DENON HTS CS670H + WILSON Cinematic 5.0 Czarny
4 999 99
249,99 zł x 20 rat 0%

i do września nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w sobotę

i do września nie płacisz

Opis produktu

Designerski amplituner

Potęga dźwięku przestrzennego

Potężny amplituner DENON AVC-S670H to urządzenie, które umożliwia obsługę standardu audio 5.2. Posiada imponującą moc na poziomie 75 W na kanał, co gwarantuje doskonałe brzmienie na całym spektrum częstotliwości. Co więcej, ten sprzęt jest w pełni kompatybilny z technologią Dolby Audio oraz wykorzystuje technologię DTS. Dzięki tym zaawansowanym funkcjom, użytkownik tego amplitunera może cieszyć się dźwiękiem na poziomie, który przypomina wrażenia z prawdziwego kina.

Amplituner DENON AVC-S670H - dźwięk

Maksymalna jakość obrazu

To urządzenie umożliwia przesyłanie sygnału wideo w najwyższej jakości dostępnej na rynku. Wspiera standardy 8K (przy 60 Hz) oraz 4K (przy 120 Hz) i korzysta z złącz HDMI zgodnych z obowiązującymi standardami. Co więcej, amplituner DENON AVC-S670H jest kompatybilny z wiodącymi formatami obrazu, takimi jak HDR i HDR10+, a także obsługuje technologię Dolby Vision, która sprawia, że wyświetlany obraz nabiera jeszcze bardziej imponujących właściwości.

Amplituner DENON AVC-S670H  - obraz

HEOS wchodzi do gry

Dzięki funkcji HEOS amplituner DENON AVC-S670H z pewnością sprawdzi się jako najważniejszy element domowego centrum multimedialnego. Funkcja ta pozwala na zorganizowanie bezprzewodowego streamingu audio w całym domu i to niezależnie od tego, czy ma być on odtwarzany w jednym pomieszczeniu, czy też w całym domu. Mało tego! Dzięki HEOS istnieje możliwość odtwarzania różnych plików dźwiękowych i to nawet w obrębie różnych pomieszczeń.

Amplituner DENON AVC-S670H  - heos

Prostota sterowania

Niewątpliwą zaletą tego urządzenia jest jego intuicyjna obsługa, a to dzięki dostępowi do nagradzanego systemu Denon Setup Assistant. Dzięki temu, proces konfiguracji sprzętu przebiega w trybie graficznym, co sprawia, że jest niezwykle prosty, szybki i wygodny dla użytkownika. Dodatkowo, obsługa amplitunera DENON AVC-S670H jest jeszcze bardziej ułatwiona dzięki funkcji sterowania głosowego, kompatybilnej zarówno z Amazon Alexa, jak i Apple Siri. Wystarczy wykorzystać głos, aby zarządzać nie tylko samym urządzeniem, ale także jego zaawansowanymi funkcjami.

Amplituner DENON AVC-S670H  - sterowanie

Wygodny tryb dla graczy

Tryb Auto Low Latency Mode (ALLM) to specjalna, przeznaczona dla graczy funkcja. Dzięki niej amplituner DENON AVC-S670H może przetwarzać obraz i dźwięk bez jakichkolwiek opóźnień. Oznacza to, że gracz zyska zdecydowaną przewagę nad swoimi przeciwnikami, a co za tym idzie - będzie odnosił coraz większe sukcesy w trybie multiplayer.

Amplituner DENON AVC-S670H  - tryb gry

Łączność Bluetooth

Amplituner DENON AVC-S670H umożliwia podłączenie słuchawek bezprzewodowych za pomocą łączności Bluetooth, aby cieszyć się ulubioną muzyką, filmami lub programami telewizyjnymi na przykład w nocy, gdy pozostali domownicy już śpią. Można również odtwarzać dźwięk z głośników i na słuchawkach jednocześnie. Jeśli w Twoim otoczeniu znajduje się osoba niedosłysząca, ta konfiguracja może okazać się szczególnie przydatna. Należy jednak pamiętać, że jednocześnie można podłączyć jedną parę słuchawek.

Amplituner DENON AVC-S670H  - bluetooth

Denon AVR Remote

Aplikacja, dostępna na urządzenia z systemem iOS lub Android, umożliwia pełne sterowanie amplitunerem AV, pozwalając na zmianę źródeł dźwięku, trybów audio, regulację głośności, zapisywanie i pobieranie ustawień Quick Selects, monitorowanie statusu amplitunera AV (AVR), informacje o sygnałach wejściowych i wyjściowych, oraz modyfikację opcjonalnych ustawień, między innymi. Kiedy wybierasz muzykę w aplikacji HEOS, AVR Remote automatycznie przechodzi do HEOS, co zapewnia płynne przejście między obiema aplikacjami.

Amplituner DENON AVC-S670H  - aplikacja

Korekcja akustyki pomieszczenia

Amplituner DENON AVC-S670H wyposażony został w oprogramowanie Audyssey EQ do prostego i precyzyjnego dostosowania i kalibracji dźwięku. Dołączony do zestawu mikrofon pomiarowy przeprowadza pomiary wszystkich głośników w Twoim systemie kina domowego i precyzyjnie dostosowuje amplituner AV, zapewniając najlepsze, optymalne doznania dźwiękowe w Twoim pomieszczeniu.

Amplituner DENON AVC-S670H  - akustyka

Stylowe wykończenie

Cinematic 5.0 to wysokiej jakości produkt, który idzie w parze z minimalistycznym, klasycznym designem. Kolumny serii Cinematic 5.0 zostały wykończone okleinami winylowymi, które charakteryzują się subtelnym tłoczeniem imitującym naturalną strukturę drewna.

Amplituner DENON AVC-S670H  - kolumny

Głośniki satelitarne

Klasycznie ukształtowane kolumny satelitarne wyposażone zostały w głośnik wysokotonowy: 1" (25mm) z miękką kopułką i głośnik nisko-średniotonowy: 4", oferując pełne wrażenia zarówno w stereo, jak i w kinie domowym.

Amplituner DENON AVC-S670H  - pasmo przenoszenia

Bass-Reflex

Kolumny podłogowe WILSON Cinematic 5.0 zostały wyposażone w obudowę typu Bass-Reflex, dzięki czemu niskie częstotliwości są wzmocnione. Ciesz się głęboką i wyrazistą linią basu.

Amplituner DENON AVC-S670H  - bas

Zawartość zestawu

W opakowaniu znajduje się: amplituner DENON AVC-S670H 2 kolumny przednie, 2 kolumny tylne, kolumna centralna WILSON Cinematic 5.0, przewód zasilający, pilot, baterie 2 x AAA, antena AM/FM, mikrofon kalibracyjny, dokumentacja.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Liczba kanałów: 5.2
Typ kina domowego: Komponentowe
Maksymalna moc wyjściowa zestawu [W]: 675
Składniki kompletu: Amplituner DENON HTS CS670H, Kolumny Wilson Cinematic 5.0
Bluetooth: Tak
Wi-Fi: Tak
Funkcje dodatkowe: AirPlay2, ALLM, Amazon Alexa, Apple Siri, ARC, Audyssey Dynamic EQ, Audyssey Dynamic Volume, Audyssey MultEQ, Audyssey MultEQ XT, Dedykowana aplikacja, Dolby Vision, eARC, Google Assist, HDR10+, HEOS, Hi-Res Audio, VRR
Technologia 3D: Tak

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty i Leasing

Dodaj przydatne usługi

Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.

Kino domowe DENON HTS CS670H + WILSON Cinematic 5.0 Czarny
Kino domowe DENON HTS CS670H + WILSON Cinematic 5.0 Czarny
4 999 99
249,99 zł x 20 rat 0%

i do września nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w sobotę

i do września nie płacisz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 4999,99 zł
4 999 99