Zestaw bezprzewodowy COMICA BoomX-D Pro D2 Czarny

Kod: 460530
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Rodzaj: Reporterski
  Typ: Dookólny
  Pasmo przenoszenia [Hz]: 80 - 20000
  Pop filtr: Nie
  Karaoke: Nie
  Złącze: USB
  Zobacz cały opis
  Zestaw bezprzewodowy COMICA BoomX-D Pro D2 Czarny
  Zestaw bezprzewodowy COMICA BoomX-D Pro D2 Czarny
  Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
  Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

  Opis i dane

  Comica BoomX D Pro D2 to nowoczesny ultra kompaktowy i bezprzewodowy system mikrofonowy przeznaczony do profesjonalnych zastosowań. Składający się z jednego odbiornika i dwóch nadajników z mikrofonami krawatowymi świetnie sprawdzi się w komercyjnych produkcjach takich jak wywiady, nagrywanie podcastów, filmy reklamowe czy ślubne.

   

  BoomX D Pro D2 posiada dwukanałowy odbiornik RX który odpowiada za zarządzanie systemem rejestracji sygnału audio. Jest on wyposażony zarówno w złącze USB do współpracy ze smartfonami, tabletami i komputerami jak w złącze wyjściowe 3,5 mm do łączenia z aparatem. Montaż odbiornika na aparacie umożliwia adapter do zimnej stopki. Podświetlany ekran LCD o wysokiej rozdzielczości przedstawia użytkownikowi najważniejsze informacje, takie jak stan naładowania baterii, poziom dźwięku oraz wybór grupy. BoomX-D PRO D2 zapewnia niezawodną transmisję z czystym dźwiękiem na odległość do 100m.

   

  Zestaw BoomX-D PRO D2 zawiera 2 nadajniki TX. Każdy z nich wyposażony jest we wbudowany mikrofon dookólny oraz wejście mikrofonowe 3,5 mm przez które możemy podłączyć dołączony do zestawu mikrofon krawatowy rejestrujący dźwięk w zakresie 360 °. Nadajnik posiada klips którym można przypiąć go do ubrania bez konieczności podłączania jakichkolwiek przewodów. Można go również trzymać w dłoni i używać jako mikrofonu ręcznego lub dyktafonu.

   

  Każdy nadajnik posiada 8 GB pamięci wewnętrznej co pozwala na nagrywanie do 24 godzin dźwięku z częstotliwością próbkowania 16-bit / 48 kHz. Nagrywanie aktywuje się jednym dobrze widocznym i przyjaznym w użyciu przyciskiem na nadajniku. Włącznik/wyłącznik pełni jednocześnie funkcję przycisku wyciszania.

   

  Odbiornik i nadajniki są zasilane wbudowanymi bateriami litowo jonowymi. Pojemność 330 mAh pozwala na 4,5 godziny pracy nadajnika i 6 godzin pracy odbiornika.

   

  Kompaktowy i niezwykle łatwy w użyciu BoomX-D PRO D2 jest doskonałym narzędziem do rejestracji dźwięku dla twórców na każdym poziomie doświadczenia.

  Dane techniczne

  Dane podstawowe

  Rodzaj Reporterski
  Typ Dookólny
  Charakterystyka kierunkowości Dwukierunkowa
  Komunikacja Bezprzewodowa
  Czułość [dB] - 86
  Pasmo przenoszenia [Hz] 80 - 20000
  Zasilanie Bateria litowo-jonowa
  Kolor Czarny

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Zestaw bezprzewodowy COMICA BoomX-D Pro D2 Czarny
   Zestaw bezprzewodowy COMICA BoomX-D Pro D2 Czarny
   Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
   Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756