Produkt archiwalny

Antena zewnętrzna ONE FOR ALL SV 9450

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Opis produktu

Antena zewnętrzna ONE FOR ALL SV 9450

Antena zewnętrzna RTV ze wzmocnieniem przeznaczona do odbioru cyfrowych kanałów telewizyjnych. Posiada wbudowane gniazdo antenowe typu F. Antena aktywna, panelowa. Odbiera sygnał UHF/VHF. Zaletami są bardzo płaska konstrukcja, niskie zużycie energii, możliwość montażu na ścianie, nowoczesny kształt, oraz kompatybilność ze standardem HDTV. Zalecane użycie w zasięgu do 25 km od nadajnika. Maksymalny poziom wyjściowy: 100dBuV. Odporna na zmienne warunki atmosferyczne i promienie UV.

Dane techniczne

Techniczne

Parametry

Antena: Zewnętrzna
Filtr LTE/GSM: Tak
Impedancja [Ohm]: 75
Przeznaczenie anteny: Radio, Telewizja
Rodzaj anteny: Panelowa
Wbudowany wzmacniacz: Tak
Wzmocnienie [db]: 44
Zakres częstotliwości [MHz]: UHF: 174 - 862
Zasilanie: Sieciowe
Typ anteny: Aktywna
Wyposażenie: Kabel antenowy
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja: 24 miesiące

Dokumenty do pobrania

  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent

  • Nazwa producenta/importera: ONE FOR ALL
  • Opinie

    2 opinie 2 użytkowników poleca ten produkt
    Jakość wykonania
    5 /5
    Jakość sygnału
    5 /5
    Prosty montaż
    5 /5

    Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

    Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły

    Krzysztof 19 stycznia 2023
    Świetna antena
    U mnie siła sygnału 94%, jakość 100%, co prawda do nadajnika mam 6km, ale na przeszkodzie stoi dom sąsiada, a w dalszej odległości inne domy, las i niewielkie wzniesienia. Antena zawieszona pod zadaszeniem tarasu na wysokości około 3 metrów. Zasilanie zrobiłem ze starego kabla USB i przez separator kabel wpiąłem do telewizora, dzięki temu antena pobiera prąd tylko wtedy, gdy telewizor jest włączony. Antena niby wymaga 6 volt, a przez USB jest 5 volt, ale działa. Sygnał mam rozdzielony na 3 telewizory.
    Czy ta opinia była pomocna?
    Jakub332455 26 lutego 2020
    44dB wzmocnienia..
    To jest istny żart. Jeżeli posiada ona 15dB realnego wzmocnienia to jest to bardzo dobry wynik. Anteny z kołnierzem o średnicy 2m posiadają okolice 40dB wzmocnienia.
    Czy ta opinia była pomocna?