Produkt archiwalny
Telewizor BLAUPUNKT BLA236 207OGB3BEGBQDUEU 23.6" LED
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor SAMSUNG QE98QN90FAT 98" QD-Mini LED 4K 165Hz VRR Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
43 999 zł
Produkt archiwalny
Telewizor BLAUPUNKT BLA236 207OGB3BEGBQDUEU 23.6" LED
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneWszechstronny oraz elegancki
Wszechstronny oraz elegancki – to określenia, które najlepiej oddają zalety telewizora BLAUPUNKT LED BLA-236/207. Teraz możesz cieszyć się ostrym, wyrazistym obrazem w jakości HD, bez obaw, że na ekranie pojawią się jakiekolwiek skazy. Wysoka jasność, cyfrowy filtr grzebieniowy 3D oraz szeroki kąt widzenia sprawiają, że telewizor sprawdzi się doskonale zarówno w klasycznej konfiguracji, jak i zawieszony na ścianie.
Obraz ostry i wyrazisty
Rozdzielczość 1366x768 umożliwia wyświetlanie filmów w jakości HD przy zachowaniu doskonałej wyrazistości za sprawą jasności, wynoszącej 250 cd/m2. Pomaga to osiągnąć kontrast na poziomie 3000:1 oraz kontrast dynamiczny 100000:1, dzięki czemu wszystkie detale na ekranie będę prezentować się w idealnej klarowności. Pionowy i poziomy kąt widzenia wynosi aż 178 stopni, co sprawia, że obraz zachowa odpowiednią barwę oraz ostrość niezależnie od miejsca, w którym będziesz stać.
Naszpikowany technologią
Aby sprostać wymaganiom dzisiejszych klientów BLAUPUNKT LED BLA-236/207 został wyposażony w szereg rozwiązań, które umożliwiają obsługę wielu obecnie stosowanych sposobów przekazywania sygnału. Telewizor posiada tuner DVB-S2 – umożliwiający odbiór sygnałów telewizyjnych nadawanych drogą satelitarną – DVB-T2 – pozwalający na odbiór audycji naziemnych w standardzie HD – a także tunery DVB C, T i S. Razem z portami CI+, dekoderem HEVC oraz złączem HDMI BLAUPUNKT LED BLA-236/207 stanowi telewizor, który może odbierać sygnał praktycznie z każdego źródła.
Od teraz nie potrzebujesz osobnego odtwarzacza płyt DVD, aby cieszyć się ulubionymi filmami. BLAUPUNKT LED BLA-236/207 posiada wbudowany odtwarzacz szczelinowy, który pozwoli Ci szybko i łatwo rozpocząć seans.
Zadbaj o swoją wygodę
W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.
Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Dane techniczne
| Ekran: | 23.6" LED, HD Ready, 1366 x 768px |
|---|---|
| Smart TV: | Nie |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Nie |
| Tuner: | Analogowy, , , , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Nie |
| Złącza: | HDMI x2, USB x1 |
| Funkcje: | Nagrywanie na USB |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 60 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | HD Ready |
| Jasność ekranu: | 250 cd/m2 |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Tuner: | Analogowy, , , , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Nie |
| Technologia odświeżania: | Refresh Rate 50 Hz |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | Cyfrowy filtr grzebieniowy 3D |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Kontrast (dynamiczny): | 100000:1 |
| Czas reakcji matrycy: | 8 ms |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Edge LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | Nie |
| System dźwięku: | 2.0 |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 6 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Nie |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | Brak |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| System kodowania dźwięku: | |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Nie |
| Android TV: | Nie |
| Google TV: | Nie |
| webOS TV: | Nie |
| Tizen TV: | Nie |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| DLNA: | Nie |
| HbbTV: | Brak |
| Bluetooth: | Nie |
| Przeglądarka internetowa: | Nie |
| Nagrywanie na USB: | Tak |
| Komunikacja dodatkowa: | Brak |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Nie |
| Tryb hotelowy: | Tak |
| Miracast: | Nie |
| Airplay: | Nie |
| Optymalizacja ruchu: | Nie |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 2 |
| Złącze HDMI 2.1: | Nie |
| Liczba złączy USB: | 1 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Nie |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Nie |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Tak |
| Wejście komponentowe: | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | Wyjście RF |
| Złącze 12V: | Nie |
Fizyczne | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Szerokość z podstawą [cm]: | 56 |
| Wysokość z podstawą [cm]: | 38.6 |
| Głębokość z podstawą [cm]: | 14 |
| Szerokość bez podstawy [cm]: | 56 |
| Wysokość bez podstawy [cm]: | 34.3 |
| Głębokość bez podstawy [cm]: | 4.9 |
| Waga z podstawą / bez podstawy [kg]: | 4.1 / 3.8 |
| Standard VESA: | 100 x 100 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 4.85 |
Informacje dodatkowe | |
| Menu w języku polskim: | Tak |
| Telegazeta: | Tak |
| Seria telewizora: | |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
| Pobór mocy (tryb włączenia) [W]: | 25 |
| Pobór mocy (max) [W]: | 40 |
| Pobór mocy (tryb czuwania) [W]: | 0.5 |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 21 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 21 kWh = 27.09 zł |
| Zasilanie: | 110-240V; 50-60Hz |
| Roczne zużycie prądu: | 37 kWh = 22.57 zł |
| Roczne zużycie energii [kWh]: | 37 |
Wyposażenie i gwarancja | |
| Wyposażenie: | Pilot |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Komunikacja | |
| Eurozłącze (Scart): | Tak |
| Wejście PC VGA: | Nie |
| Liczba złączy EURO: | 1 |
Techniczne | |
| Baterie na wyposażeniu: | Nie |
| Rodzaj USB: | USB-A 2.0 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | BLAUPUNKT ROBERT BOSCH SP. Z O.O. |
| Ulica i numer budynku: | POLECZKI 3 |
| Kod pocztowy: | 02-822 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | bsc@pl.bosch.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.