Opis produktu

Telewizor, który pobudzi zmysły

Android TV, czyli więcej możliwości

Dzięki funkcji Android TV możesz oglądać filmy z popularnych serwisów streamingowych, odtwarzać muzykę, grać w gry, a wszystko to na dużym ekranie telewizora! Wybieraj z szerokiej gamy ponad 5000 aplikacji, dostępnych w Google Play i instaluj je bezpośrednio na telewizorze. Masz do wyboru aplikacje wielu znanych serwisów, takich jak Youtube, Netflix czy HBO GO.

Telewizor GOGEN L752 GWEB - android tv

Chromecast

Wbudowany Chromecast umożliwia szybkie przesyłanie zdjęć, filmów, muzyki i innych ulubionych treści z urządzenia bezpośrednio na telewizor. Obsługa transmisji HbbTV daje dostęp do dodatkowych treści i archiwów stacji telewizyjnych.

Telewizor GOGEN L752 GWEB  - chromecast

Łączność Wi-Fi

Dzięki obsłudze DLNA możesz podłączyć telewizor GOGEN L752 GWEB do innych urządzeń za pośrednictwem sieci domowej. Telewizor stanie się w ten sposób domowym centrum rozrywki.

Telewizor GOGEN L752 GWEB  - dlna

Dźwięk przestrzenny

Na niesamowitą przyjemność z oglądania filmów składa się nie tylko ostry i wiarygodny obraz (nawet w najdrobniejszych szczegółach), ale także wysokiej jakości dźwięk przestrzenny, który wciąga w akcję filmu. Dlatego telewizor GOGEN L752 GWEB jest wyposażony w zaawansowaną technologię przetwarzania dźwięku Dolby.

Telewizor GOGEN L752 GWEB  - dźwięk przestrzenny

Poprawa obrazu

Model ten wspiera najnowsze formaty Dolby Vision, HDR 10 i HLG HDR, dzięki czemu uzyskuje najwyższe parametry kontrastu obrazu, z perfekcyjnym wyświetleniem miejsc o różnym podświetleniu.

Telewizor GOGEN L752 GWEB  - obraz

Wbudowane tunery

Telewizor jest wyposażony we wszystkie tunery używane obecnie do odbioru sygnału telewizyjnego. Ponadto tuner DVB-T2 (HEVC H.265) do odbioru nowego standardu naziemnej telewizji cyfrowej, tuner DVB-C do odbioru kablówki oraz tuner DVB-S2/S do odbioru telewizji satelitarnej, który uzupełnia Skylink Fast Scan.

Telewizor GOGEN L752 GWEB  - tunery

Złącza

Pełnię funkcji można wykorzystać po podłączeniu do telewizora urządzeń peryferyjnych. Z tego względu sprzęt został wyposażony w porty i złącza odpowiadające za podpięcie źródeł multimediów. Porty HDMI w liczbie trzech pozwalają na komfortową obsługę odtwarzaczy DVD czy nawet na podłączenie laptopa. Porty USB zapewnia możliwość podłączenia pamięci masowych oraz przenośnych. Dzięki temu telewizor może mieć wiele źródeł multimediów do oglądania.

Telewizor GOGEN L752 GWEB  - złącza

Złącze CI – co to takiego?

Złącze CI (Common Interface) to rozwiązanie, które umożliwia odbiór kodowanych kanałów telewizyjnych za pomocą modułu CI, zastępującym dekoder. Dzięki temu przestrzeń wokół telewizora jest bardziej uporządkowana, bez dodatkowych urządzeń i kabli, obsługa odbywa się wygodnie za pomocą jednego pilota (od telewizora), a sieć nie jest obciążona dodatkowym urządzeniem, więc zużycie energii jest mniejsze.


Zawartość zestawu

Zakupując telewizor GOGEN L752 GWEB, otrzymujesz urządzenie podstawowe oraz pilot.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.

Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Telewizor PHILIPS PUS9206  - usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Ekran: 43" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Smart TV: Tak
Android TV: Tak
Dla graczy: Nie
Tuner: DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2/HEVC/H.265
Częstotliwość odświeżania ekranu: 50 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range): Tak
Złącza: HDMI x4, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth
Kolor obudowy: Czarny

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Telewizor GOGEN TVU 43L752 GWEB 43" LED 4K Android TV Dolby Vision

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756