Telewizor LG 75NANO753PA 75" LED 4K WebOS
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor HISENSE 65E79Q Pro 65" QLED 4K 144Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor LG 48B56LA 48" OLED 4K 120Hz WebOS TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor SAMSUNG QE65QN77F 65" QD-Mini LED 4K Mini LED 144Hz Tizen TV HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneTelewizor z technologią NanoCell
Nowa jakość kolorów
Nano Cell - coś dla oka, coś dla pikseli
Design dopasowany pod każdym aspektem
Wydajny procesor
Przyjazny oczom
Funkcje gamingowe na wyciągnięcie ręki
Tak, telewizor LG NANO753PA to również typowy, gamingowy model, który - oprócz wysokiej jakości kolorów - potrafi zaoferować użytkownikowi obraz odświeżany z częstotliwością 50 Hz. Co więcej - jest on kompatybilny z grami wyświetlającymi obraz w technologii HDR, dzięki czemu jakość ich obrazu będzie utrzymana na niespotykanym wcześniej poziomie. Warto też podkreślić, że matryca tego modelu jest kompatybilna z technologiami dostępnymi dla ultraszybkich kart graficznych. Wystarczy zatem kilka kroków, by telewizor ten stał się czymś więcej, niż "tylko" domowym centrum multimedialnym.
Coś dla sportu
Coś dla miłośników filmu
Zawartość zestawu
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Ekran: | 75" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | , , , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | , |
| Złącza: | HDMI x3, USB x2 |
| Funkcje: | Wi-Fi, Bluetooth, Nagrywanie na USB, LG NanoCell |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 189 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Podwójny tuner HD: | Tak |
| Tuner: | , , , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | TruMotion 60 Hz |
| Procesor: | Czterordzeniowy |
| NanoCell: | Tak |
| Ambilight: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | , Filmmaker Mode, HDR10 Pro |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Direct LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 20 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | A.I. Sound, Bluetooth Surround, Clear voice, Down Firing |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| System kodowania dźwięku: | |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Google TV: | Nie |
| webOS TV: | Tak |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| HbbTV: | 2.0.1 |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Tak |
| Komunikacja dodatkowa: | AirPlay 2 |
| Aplikacje Smart TV: | Aplikacje internetowe, Netflix, YouTube |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Tak |
| Popularne aplikacje: | , , , , , , , |
| Tryb hotelowy: | Nie |
| Miracast: | Nie |
| Airplay: | Nie |
| Optymalizacja ruchu: | Nie |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 3 |
| Złącze HDMI 2.1: | Nie |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | złącze antenowe |
| Złącze 12V: | Nie |