Telewizor PHILIPS 32PHS5525 32" LED
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor TCL 115C7K 115" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneTELEWIZOR PHILIPS LED 32PHS5525
Technologie w zasięgu Twojej ręki!
Twórz rożne konfiguracje dzięki złączu USB
Złącze CI – co to takiego?
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Ekran: | 32" LED, HD Ready, 1366 x 768px |
|---|---|
| Smart TV: | Nie |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Nie |
| Tuner: | Analogowy, , , , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Brak |
| Złącza: | HDMI x2, USB x1 |
| Funkcje: | Nagrywanie na USB |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 80 |
| Format ekranu: | 16:9, 4:3 |
| Format HD: | HD Ready |
| Jasność ekranu: | 300 cd/m2 |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | Refresh Rate 50 Hz |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | Pixel Plus HD |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Direct LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | |
| System dźwięku: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 10 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | Clear voice, Infinite Surround |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| System kodowania dźwięku: | |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Nie |
| Android TV: | Nie |
| Google TV: | Nie |
| webOS TV: | Nie |
| Tizen TV: | Nie |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| DLNA: | Nie |
| HbbTV: | Brak |
| Bluetooth: | Nie |
| Przeglądarka internetowa: | Nie |
| Nagrywanie na USB: | Nie |
| Komunikacja dodatkowa: | EasyLink |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Nie |
| Tryb hotelowy: | Nie |
| Miracast: | Nie |
| Airplay: | Nie |
| Optymalizacja ruchu: | Nie |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 2 |
| Złącze HDMI 2.1: | Nie |
| Liczba złączy USB: | 1 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Nie |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | złącze antenowe |
| Złącze 12V: | Nie |