Instrukcja Telewizor PHILIPS 32PHS5525 32" LED
Znaleziono w kategoriach:
Telewizory
(188)
Wróć
Instrukcja obsługi Telewizor PHILIPS 32PHS5525 32" LED
Wróć
Pobierz
Drukuj
Udostępnij
Wyświetl w osobnym oknie
B
A
Quick Start Guide
5505 / 5525 series
Quick Start Guide
1
A
4
B
VESA
(x,
y)
80 cm
2
cm
2
cm
32
”
100 mm M6
(L: 12 mm
~
16 mm)
VESA
TV
L
R
L
x
COMMON INTERFACE
HDMI 2
CAM
COAXIAL
USB
ANTENNA
HDMI 1
ARC
DIGITAL
AUDIO OUT
TOSLINK
POWER (UK)
ROUTER
NETWORK (UK)
Freeview
POWER (EU)
SAT (EU)
SATELLITE
COAXIAL
TV software upgrade for Non-Smart TV
(From USB)
2x
AAA
R0
3
1.5V
English
Read the safety instructions.
Български
Прочетете инструкциите за
безопасност.
Čeština
Přečtěte si bezpečnostní poky
ny
Hr
vatski
Pročitajte sigu
r
nosne uput
e.
Dansk
Læs sikk
erhedsfor
sk
ifterne
Deutsch
Lesen Sie die Sicherheitshinweise.
Ελληνικά
Διαβάστε τις οδηγίες
ασφαλείας.
Eesti
Lugege ohutusnõudeid.
Español
Lea las instr
ucciones de segu
ridad.
Français
Lisez les consignes de sécu
ité.
Italiano
Leggere le ist
uzioni di sicurezza.
Κазакша
Қорғаныстық нұсқаулар.
Latviešu
Izlasiet drošības norādīju
mus.
Lietuvių
P
er
skaitykite saugos inst
ukcijas.
Ma
g
yar
Olvassa el a biztonsági utasí
tásokat.
Nederlands
Lees de v
eiligheids
v
oor
schriften.
Norsk
Les sikk
erhetsfor
sk
iftene.
P
olski
Zapoznaj się z inst
ukcjami
bezpieczeństwa.
o
tuguês
Leia as instr
uções de segu
ança.
Română
Citiţi inst
ucţiunile de sigu
anţă.
Русский
Читайте инструкции по технике
безопасности.
Srpski
Pročitajte bezbednosna uputstva.
Sl
o
v
enščina
Prebe
rite varnostna navodila.
Sl
enský
Prečítajte si bezpeč
nostné poky
ny
Suomi
Lue tur
vaohjeet.
Sv
enska
Läs sä
k
erhetsinstr
uktione
rna.
Türkçe
Güv
enlik talimatlarını okuyun.
Українська
Читайте інструкції з техніки
безпеки.
Register your product and get support at
www.philips.com/TVsupport
Register your product and get suppor
t at
www
.philips.com/
TVsupport
All register
ed and unregistered tr
ademarks are property
of their respectiv
e owners.
Specications are subject to change without notice.
Philips and the Philips’ shield emblem ar
e trademarks of K
oninklijke Philips N
and are used under lic
ense from Koninklijke Philips N
2020© TP Vision Eur
ope B
. All rights reserved.
philips.com
Pomiń
Nowości
iPhone 17e
MacBook Neo
Samsung S26
MacBook Air M5
Google Pixel 10a
Yanosik Go
Motorola Edge 70
Apple MacBook Pro 2025
iPhone 17 PRO
Philips OneUp
Pomiń
Gaming
RTX 5070
RTX 5090
RX 9070 XT
Funko Pop
Nintendo Switch OLED
PS5
Fotel gamingowy
Karta graficzna do gier
Procesor do gier
Na czasie
Sklep rowerowy
Rowery elektryczne
Gravel
Rowery MTB
Kaski rowerowe
Orbitrek
Hantle
Reformer
Mata do akupresury
Rower stacjonarny
Poradnik Media Expert
Ranking odkurzaczy pionowych
Ranking smartwatchy damskich
Ranking parownic do ubrań
Ranking odkurzaczy
Ranking ekspresów do kawy
Ranking pralek
Ranking lodówek
Ranking telefonów
Ranking gier planszowych
Ranking robotów sprzątających
Pomysł na prezent
Prezent na komunię
Wiosenna Wyprzedaż!
Hisense Days Promocje
Zadbaj o formę z Ewą Chodakowską
Rowery do 50% TANIEJ