Telewizor PHILIPS 65PML9636 65" LED 4K 120Hz Android TV Ambilight x4 Dolby Atmos Dolby Vision
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor HISENSE 85U78Q Pro 85" MINILED 4K 165Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor TCL 75C9K 75" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor SAMSUNG QE75LS03FW 75" Mini Led 4K 144Hz Frame Pro Dolby Atmos
Sugerowana cena producenta:
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneDoskonała jakość obrazu i dźwięku
Rozdzielczość 4K
Technologia MiniLED
Jeszcze więcej emocji z systemem Ambilight
Większy realizm obrazu
Android TV
Dolby Vision i Dolby Atmos
Procesor Philips P5
Funkcja DTS Play-Fi
Sterowanie głosem
Ultracienki ekran
Wielowymiarowe brzmienie
Porty HDMI
Złącze CI – co to takiego?
Zawartość zestawu
Zadbaj o swoją wygodę
Filmy:
Dane techniczne
| Ekran: | 65" MINILED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Tak |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | Analogowy, , , , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | , , |
| Złącza: | HDMI x4, USB x2 |
| Funkcje: | Wi-Fi, Bluetooth, Nagrywanie na USB |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 164 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | Perfect Natural Motion |
| Procesor: | SI P5 Perfect Picture |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Tak |
| Funkcje poprawy obrazu: | FreeSync Premium Pro, HDR10+, , |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Mini LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | |
| System dźwięku: | 3.1.2, Dolby Atmos |
| Wbudowane głośniki: | 4 |
| Moc głośników [W]: | 70 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Tak |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | A.I. Sound, Clear Dialogue, DTS HD, DTS Play-Fi |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| System kodowania dźwięku: | |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Tak |
| Google TV: | Nie |
| webOS TV: | Nie |
| Tizen TV: | Nie |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Tak |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Nie |
| HbbTV: | 2.0.1 |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Tak |
| Komunikacja dodatkowa: | EasyLink |
| Aplikacje Smart TV: | Amazon Prime Video, Disney+, Google play Games, Netflix, Spotify, YouTube |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Tak |
| Popularne aplikacje: | , , , , , , , |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 4 |
| Złącze HDMI 2.1: | Tak (pełne) |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | Wyjście RF, złącze antenowe |
| Złącze 12V: | Nie |