Telewizor SAMSUNG Excellence Line QE85QN900BT 85" MINILED 8K 120Hz Dolby Atmos

Kod: 465969
Ekran: 85" MINILED, 8K Ultra HD, 7680 x 4320px
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Smart TV: Tak
System: Tizen TV
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (gotowy na sygnał cyfrowy 2022)
Technologia HDR (High Dynamic Range): HLG
Złącza: HDMI x4, USB x3
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung NEO QLED
Kolor obudowy: Srebrny
Graj bez użycia konsoli z XBOX GAME PASS
Pilot SolarCell zasilany energią świetlną
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Przekątna ekranu [cal]: 85
65
75
85
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
Telewizor SAMSUNG Excellence Line QE85QN900BT 85" MINILED 8K 120Hz Dolby Atmos
Telewizor SAMSUNG Excellence Line QE85QN900BT 85" MINILED 8K 120Hz Dolby Atmos
39 799 00
3979,90 zł x 11 rat
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

Opis produktu

Absolutnie jedyny, ponad wszystkimi

Ekran QN900B wyświetla szczegółową, rozblendowaną grafikę, która prezentuje trwałość kolorów w technologii Quantum Dot.

Najważniejsze cechy

Quantum Mini LED

Quantum Mini LED

Neuronowy Procesor AI Quantum 8K

Neuronowy Procesor AI Quantum 8K

Bezgraniczny Ekran

Bezgraniczny Ekran

Dolby Atmos®

Dolby Atmos®

Precyzyjna kontrola podświetlenia ekranu

Quantum Mini LED


Odkryj niezauważone wcześniej szczegóły w ulubionym serialu lub filmie z technologią Quantum Mini LED. Kontrolowane podświetlenie ekranu wykorzystujące 14-bitową skalę luminancji sprawia, że nawet ciemne sceny są wyraźne i da się je komfortowo oglądać.

Prezentacja 3 kroków wyświetlania żywych obiektów na przykładzie nosorożca w technologii Wzmocnienia Głębi Obrazu.

Skalowanie do 8K dzięki sztucznej inteligencji

Neuronowy Procesor AI Quantum 8K


Przeżywaj jeszcze więcej intensywnych wrażeń kinowych dzięki obrazowi o jakości zbliżonej do 8K.* Zapewniają inteligentny procesor Samsung z algorytmem głębokiego uczenia się oraz 20 współpracujących z nim wielomodelowych sieci neuronowych. Sieci dostarczają procesorowi danych wejściowych o poszczególnych obszarach ekranu, a jego algorytm udoskonala kontrast i kolorystykę danej sceny. To sprawia, że wyświetlany obraz naprawdę wzbudza zachwyt.

* Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 8K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.

Kobieta grająca w tenisa na korcie, którego trybuny są wypełnione kibicami. W lewym dolnym rogu pokazany jest Procesor 8K Lite.

Ekran bez ograniczeń

Bezgraniczny Ekran


Poczuj się jak w prawdziwym kinie! Niewidoczne krawędzie oraz zminimalizowana, cienka ramka pozytywnie wpływają na wrażenia, jakie odczuwasz podczas seansu.

Telewizor QLED ustawiony w jaskini, z góry sypie się piasek. Krawędzie ekranu są tak wąskie, że wydaje się, jakby telewizora tam nie było.

Spektakularny dźwięk przestrzenny

Dolby Atmos®


Wysokiej jakości dźwięk ma ogromny wpływ na odbiór każdego filmu i serialu. Technologia Dolby Atmos® i wbudowane wielokanałowe głośniki dostarczą Ci spektakularnych wrażeń podczas seansu. Dzięki nim poczujesz się jak w kinie.

* Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos®.

Telewizor QLED wyświetla dziecko bawiące się w deszczu. Fale dźwiękowe z Dolby Atmos rozchodzą się z telewizora, wypełniając pokój.
Zachodzące słońce i bezlistne drzewo stojące na polu. QLED 8K TV ma certyfikat Stowarzyszenia 8K.

Ultra rzeczywisty obraz

Autentyczna Rozdzielczość 8K


Daj się pochłonąć 8K i 33 milionom pikseli, które sprawiają, że obraz wydaje się ultrarzeczywisty. Sprawdź, jak rozdzielczość czterokrotnie wyższa od 4K oszałamia realizmem scen.

*Rozdzielczość 8K oznacza standard 7680x4320 pikseli. Wyjściowy format 8K oparty jest o obecne standardy przesyłania strumieniowego, łączności i dekodowania. Obsługa przyszłych standardów lub standardów podmiotów trzecich nie jest gwarantowana i może wymagać zakupu dodatkowych urządzeń lub adapterów.

Spektakularny kontrast i detale

Neo Quantum HDR 4000


Przekonaj się, jak intensywne emocje można odczuwać podczas oglądania. Linia telewizorów Neo QLED korzysta z funkcji Quantum Mini LED wzmacniającej wrażenia z oglądania. Neo Quantum HDR 4000 pogłębia kolory i poprawia kontrast każdej klatki tak, abyś jeszcze bardziej dał się wciągnąć w fabułę filmu.

* Zakres funkcji luminancji Neo Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie Neo Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz.
** Model 65'' posiada Neo Quantum HDR 3000.

Stado owiec na słonecznej łące zdaje się wychodzić z ekranu telewizora. Telewizor QLED odzwierciedla rzeczywiste jasne i ciemne kolory w najmniejszych detalach.
Telewizor QLED wyświetla matową, przypominającą fale grafikę, bez refleksów światła.

Eliminacja rozpraszających odblasków

Powłoka Antyrefleksyjna


Poznaj telewizor redukujący odbicia światła! Powłoka Antyrefleksyjna wyeliminuje z Twojego ekranu zbędne, rozpraszające odblaski świetlne, aby swobodnie dało się zatracić w tym, co najbardziej lubisz oglądać. Usiądź wygodnie w dowolnym miejscu salonu i rozkoszuj się doskonałym obrazem nawet w samo południe.

Optymalizacja jasności

Tryb Komfort dla Oczu


Automatyczne dostosowanie jasności obrazu oraz temperatury kolorów do pory dnia i oświetlenia sprawia, że oglądane treści są przyjazne dla oczu. Dzięki temu będziesz mógł jeszcze bardziej zrelaksować się przed ekranem.

*Funkcja używa lokalnego IP, by uzyskać informacje o pogodzie oraz godzinie wschodu/zachodu słońca.

Mężczyzna przed telewizorem QLED w nocy. Ekran wyświetla obraz zoptymalizowany w Trybie Komfortu dla Oczu.
Prezentacja 3 kroków wyświetlania żywych obiektów na przykładzie nosorożca w technologii Wzmocnienia Głębi Obrazu.

Trójwymiarowa głębia obrazu

Wzmocnienie Głębi Obrazu


Fenomenalna głębia obrazu, która odzwierciedla postrzeganie głębi przez ludzkie oko. Dzięki wsparciu sieci neuronowych technologia Wzmocnienie Głębi Obrazu zwiększa kontrast pierwszego planu, utrzymując tło na bazowym poziomie. Z jej pomocą wszystkie bliższe detale stają się jeszcze bardziej realistyczne i żywe.

Większa dynamika ruchu

Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+


Sprawdź, jak komfortowo bierze się udział w rozgrywkach przy 120 Hz w 4K. Możesz zapomnieć o opóźnieniach, które do tej pory pogarszały Twoje wyniki w trakcie rywalizacji.

Ścigający się samochód wygląda o wiele wyraźniej na ekranie QLED niż na zwykłym ekranie dzięki poprawie ruchu do 120 Hz w 4K.
Zalety funkcji FreeSync Premium Pro ukazane na przykładzie szarpania obrazu, gdy jest ona wyłączona.

Płynna rozgrywka pozbawiona technicznych przeszkód

Zaawansowane Funkcje Dla Graczy+


Zapomnij o kwestiach technicznych, przez które byłeś pokonywany w rozgrywkach. Funkcja FreeSync Premium Pro zniweluje szarpanie obrazu i zapewni płynność ruchu, Automatyczny Tryb Gry umożliwi błyskawiczną odpowiedź na każdy ruch przeciwnika, a nowy Panel Gracza ułatwi ustawienie idealnych parametrów do gry. Zyskaj przewagę dzięki nowym technologiom i kieruj się prosto na podium!

* Wrażenia z oglądania mogą się różnić w zależności od rodzaju treści i procesora graficznego.

Kinowa jakość brzmienia

Dźwięk Podążający za Obiektem Pro 


Funkcja Dźwięku Podążającego za Obiektem PRO wraz z wbudowanym systemem głośników (6.2.4) sprawi, że udźwiękowienie każdego filmu wbije Cię w fotel. Przekonaj się, jak dźwięk precyzyjnie porusza się wraz z oglądanym na ekranie obiektem. Doznaj realistycznych wrażeń, oglądając i słysząc przejeżdżający pociąg czy galopujące konie. Doświadczaj intensywnych emocji, wybierając telewizor z dobrym dźwiękiem i poczuj się jak bohater fabuły!

Motocykle jadą przez piach, pozostawiając za sobą tumany kurzu. Telewizor QLED wydaje dźwięki brzmiące tak, jakby prawdziwy motocykl przejechał tuż obok.
Moduł One Connect Pro przymocowany do telewizora QLED, wyglądający jak podstawka.

Przewody pod kontrolą

Moduł One Connect Pro


Jak powiesić telewizor, żeby nie było widać kabli? Postaw na estetyczne rozwiązanie z modułem One Connect Pro. Podłącz wszystkie przewody do eleganckiej skrzyneczki i zapomnij o plątaninie kabli na ścianie lub za telewizorem. W zależności od potrzeb i możliwości przestrzennych moduł możesz ustawić obok lub przytwierdzić do podstawy TV.

Piękno minimalizmu

Absolutnie Bezgraniczny Design


Telewizor to nie tylko sprzęt dostarczający rozrywki, ale też ważny element wyposażenia salonu. Nie wybieraj pomiędzy nowoczesną elegancją a wyśmienitym obrazem – możesz mieć to wszystko z Absolutnie Bezgranicznym Designem i niezwykle smukłym profilem.

Zdjęcie profilowe TV QLED pokazujące jego ultrasmukły design.
Nowy SmartHub wyświetla wiele różnych aplikacji i rodzajów treści.

Intuicyjne centrum zarządzania

Nowy Smart Hub


Drażni Cię powolne wyszukiwanie ulubionego kontentu w Twoim smart TV? Ulepszony układ Smart Hub rozwiązuje ten problem – wszystko, czego potrzebujesz, jest pod ręką. Treści posortowano w intuicyjne kategorie, wyświetlane zgodnie z Twoimi wcześniejszymi zainteresowaniami.

* Usługi i rekomendacje mogą różnić się w zależności od regionu. Przed rozpoczęciem korzystania wymagane jest zaakceptowanie Regulaminu Smart Hub oraz Polityki prywatności. Wybrane usługi mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji.

Wygodne zarządzanie urządzeniami

SmartThings


Sterowanie urządzeniami stało się jeszcze wygodniejsze dzięki funkcji SmartThings. Wygodnie zarządzaj zarówno najnowszym sprzętem internetowym, mobilnym, inteligentnym, jak i urządzeniami starszej generacji. Twój telewizor wykryje je automatycznie i odda do Twojej dyspozycji. Obecny na pokładzie SmartThings Hub umożliwi Ci łatwe podłączenie zgodnego sprzętu bez konieczności użycia dodatkowych urządzeń. Możesz nimi sterować za pomocą pilota, a nawet własnego głosu.

* Dostępna technologia oraz funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, usługodawcy, środowiska sieciowego lub produktu. Aktualizacje odbywają się bez powiadomienia. Wymagane jest podłączenie do Internetu oraz zarejestrowania urządzeń w aplikacji SmartThings. Podłączone urządzenia są sprzedawane oddzielnie.
** Usługa dostępna dla protokołu transmisji danych Wi-Fi/BLE (Bluetooth Low Energy). Protokół transmisji danych ZigBee wymaga zakupu IoTdongle.

Na ekranie telewizora widać menu SmartThings. Ikonki WiFi pokazane nad telewizorem, odkurzaczem samojezdnym i oczyszczaczem powietrza.
Mężczyzna prowadzi wideorozmowę z dwojgiem innych osób przez Google Duo.

Rozmowy na dużym ekranie

Wideorozmowy


Połącz bezprzewodowo swój telewizor z aplikacją do wideorozmowy i spędzaj czas z bliskimi na większym ekranie. Ciesz się łatwym i wygodnym dostępem do wideorozmów: wybierz aplikację Google Duo i ustaw kamerę - Samsung SlimFit, Logitech lub kamerę swojego urządzenia mobilnego.

* Wymagana dodatkowa, kompatybilna kamera Samsung SlimFit lub inna kompatybilna kamera podmiotów trzecich. Kamery sprzedawane osobno.
Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.


Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.


Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.


Telewizor PHILIPS PUS9206 - usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Ekran: 85" MINILED, 8K Ultra HD, 7680 x 4320px
Smart TV: Tak
Android TV: Nie
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2/HEVC/H.265
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range): HLG
Złącza: HDMI x4, USB x3
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung NEO QLED
Kolor obudowy: Srebrny

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 50 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy odbiorze w sklepie

Pakiet STANDARD (Telewizor)


 • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
 • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
 • Sparowanie TV ze smartfonem Klienta (na życzenie)

Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu i odbiorze sprzętu w sklepie.


Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Konfiguracja ustawień, sparowanie TV ze smartfonem, zaprogramowanie dostępnych kanałów

Dowiedz się więcej
64 99
32,49

Pakiet SMART (Telewizor)

 • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
 • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
 • Sortowanie dostępnych kanałów telewizji naziemnej w kolejności wskazanej przez Klienta ( do 15 kanałów)
 • Sparowanie TV ze smartfonem Klienta (na życzenie)
 • Sparowanie i konfiguracja z  zakupionym soundbarem
 • Podłączenie do Internetu i aktualizacja oprogramowania TV
 • Parowanie i konfiguracja SMART TV z klawiaturą, słuchawkami, padem
 • Parowanie i konfiguracja SMART TV ze smartfonem klienta- funkcja pilota
 • Aktywacja funkcji udostępniania plików (DLNA) i udostępniania/współdzielenia obrazu (screen mirroring)
 • Założenie konta (na życzenie), aktywacja i prezentacja usługi VOD ( np. NETFLIX)
 • Instruktaż z zakresu łączenia się z sieciami bezprzewodowymi (Wi-Fi, bluetooth, NFC)
 • Instruktaż z zakresu wykorzystania HDD/Flash do nagrywania materiału

Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu i odbiorze sprzętu w sklepie.

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Konfiguracja ustawień, sparowanie TV ze smartfonem, zaprogramowanie dostępnych kanałów, podłączenie do Internetu, konfiguracja SMART TV .

Dowiedz się więcej
99 99
49,99

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Pakiet Pełen Komfort (Telewizor)


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Montaż podstawy
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji elektrycznej i antenowej
 • Konfiguracja ustawień podstawowych
 • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
 • Zabranie opakowania (na życzenie)

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Rozpakowanie, montaż podstawy, podłączenie do instalacji elektrycznej i antenowej, konfiguracja ustawień, zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej

Dowiedz się więcej
109 99
54,99

Montaż telewizora na ścianie


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Doradztwo w zakresie wyboru miejsca montażu
 • Wywiercenie otworów i osadzenie kołków rozporowych, we wskazanym miejscu
 • Przymocowanie uchwytu ściennego
 • Osadzenie TV/soundbara i kontrola stabilności
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji elektrycznej i antenowej
 • Konfiguracja ustawień podstawowych
 • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
 • Zabranie pozostałości opakowania (na życzenie)

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Rozpakowanie, wywiercenie otworów i montaż kołków, osadzenie TV i kontrola stabilności, podłączenie do instalacji elektrycznej i antenowej, konfiguracja ustawień, zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej

Dowiedz się więcej
269 99
134,99

Wniesienie


Zamówione Towary są dostarczane do Klienta za pośrednictwem Dostawcy na adres wskazany w formularzu zamówienia.

W przypadku niektórych Towarów, Klient ma możliwość zakupu dodatkowej usługi tj. wniesienia zamówionego Towaru przed próg drzwi pierwszego pomieszczenia znajdującego się w lokalu Klienta, pod adresem wskazanym w formularzu zamówienia, o czym każdorazowo informowany jest w trakcie składania zamówienia za pośrednictwem komunikatów zamieszczonych na stronie internetowej Sklepu.
Dowiedz się więcej
49 99

Demontaż używanego TV i uchwytu ściennego


 • Odłączenie używanego TV od instalacji elektrycznej i antenowej
 • Bezpieczne zdjęcie używanego TV z uchwytu
 • Demontaż – odkręcenie uchwytu ściennego
 • Ustawienie zdemontowanego TV i uchwytu we wskazanym miejscu
 • Spakowanie używanego TV w oryginalne opakowanie (jeżeli dostępne)
Dowiedz się więcej
29 99

Inne produkty w kategorii:

Telewizor SAMSUNG Excellence Line QE85QN900BT 85" MINILED 8K 120Hz Dolby Atmos
Telewizor SAMSUNG Excellence Line QE85QN900BT 85" MINILED 8K 120Hz Dolby Atmos
39 799 00
3979,90 zł x 11 rat
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 39799,00 zł
39 799 00