Polecane produkty podobne

Opis i dane

Opis i dane

Popularne postacie z Krainy Lodu mogą być w Twoim pokoju

Uroczy zestaw dla najmłodszych

Zabierz Elsę, Annę, Kristoffa, Olafa i Svena gdzie tylko zechcesz i baw się, szukając par w popularnej grze imprezowej! Podczas zabawy gracze będą doskonalili swoją spostrzegawczość i refleks w towarzystwie postaci znanych z Krainy Lodu. Gra karciana REBEL Dobble Kraina Lodu 2 to zestaw czarujących kart dla dzieci od 4 roku życia.

Gra karciana REBEL Dobble Kraina Lodu 2 Popularne postacie z Krainy Lodu Uroczy zestaw dla najmłodszych

Wiele możliwości zabawy

Spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny symbol, nazwij go i szybko pozbądź się swojej karty. Teraz następna! Tylko nie zwątp, dwie karty zawsze łączą się dokładnie jednym symbolem! W Dobble można grać na wiele sposobów, a 5 z nich jest opisanych w instrukcji jako mini-gry. Aby utrudnić zabawę, symbole na kartach bywają odwrócone i miewają różne rozmiary.

Gra karciana REBEL Dobble Kraina Lodu 2 Wiele możliwości zabawy

Bądź najlepszy!

Same karty są okrągłe i kolorowe, a każda z nich ma unikalny zestaw symboli związanych ze światem Arendelle. Żadna inna gra nie rozrusza towarzystwa tak jak Dobble. Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut! Rozgrywka jest bardzo szybka, emocjonująca, a przy stole dużo się dzieje, gdy każdy próbuje wyprzedzić innych uczestników w wyścigu do zwycięstwa.

Gra karciana REBEL Dobble Kraina Lodu 2 karty są okrągłe i kolorowe

Proste zasady

Tylko Dobble tłumaczy się w minutę! Gra ukryta jest w solidnej, metalowej puszce, która z powodzeniem wytrzyma transport, gdzie tylko zapragniemy. Okrągłe, solidne karty są bardzo wygodne podczas zabawy, nawet dla niewielkich dziecięcych rączek. Dzięki nawiązaniu do popularnej serii, a także mniejszej liczbie symboli na kartach, Dobble Kraina Lodu 2 są w pełni dopasowane do potrzeb najmłodszych graczy.

Gra karciana REBEL Dobble Kraina Lodu 2 Proste zasady

Dołączona dokumentacja

Do gry została dołączona: instrukcja obsługi w języku polskim.

UWAGA: Produkt nieprzeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia.


Dane techniczne

Parametry

Typ Gra karciana
Czas gry [min] 10
Liczba graczy 2 - 5
Wiek 4+
Płeć Dziewczynka
Wymiary opakowania [mm] 130 x 130 x 75
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Przeznaczenie Dla dzieci

Producent

 • Nazwa producenta/importera REBEL
 • Opinie

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  Gra karciana REBEL Dobble Kraina Lodu 2

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756