Gra edukacyjna REBEL BrainBox Matematyka 116124

Kod: 453059
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Porównaj
Czas gry [min]: 10
Liczba graczy: Nieograniczona
Wiek: 7+
Zobacz opis produktu
Gra edukacyjna REBEL BrainBox Matematyka 116124
Gra edukacyjna REBEL BrainBox Matematyka 116124
54 00
U Ciebie
W sklepie pojutrze

Opis produktu

Matematyka w jednym palcu

Wiele godzin kreatywnej nauki i zabawy

Szukasz sprawdzonego narzędzia do powtarzania matematyki? Chcesz pomóc dziecku w nauce tabliczki mnożenia, objętości, ułamków czy figur geometrycznych? Gra edukacyjna REBEL BrainBox Matematyka 116124 przychodzi z pomocą! To połączenie pasjonującej rozgrywki z treningiem zapamiętywania i utrwalaniem najważniejszych pojęć. Gra przeznaczona dla dzieci powyżej 7 roku życia.

Gra edukacyjna REBEL BrainBox Matematyka 116124 Wiele godzin kreatywnej nauki i zabawy

Czym jest BrainBox?

To seria wyjątkowych gier edukacyjnych, które będą wspierały rozwój Twoich dzieci lub podopiecznych na każdym etapie nauki. Wykorzystując dynamiczną i angażującą zabawę, gry z linii BrainBox pozwalają rozwijać wiedzę, a także wspierają trening pamięci i spostrzegawczości, czyli umiejętności kluczowych dla rozwoju.

Każde pudełko to zestaw kart, które po jednej stronie mają obrazek (należy przyjrzeć mu się przez określony czas), a z drugiej zestaw pytań, sprawdzających nie tylko naszą pamięć, ale też wiedzę z zakresu danego przedmiotu.

Gra edukacyjna REBEL BrainBox Matematyka 116124

Łatwe zasady

Wystarczy wziąć kartę z pudełka i odwróć klepsydrę. Dokładnie obejrzyj kartę i przekręcić klepsydrę jeszcze raz, jeśli potrzebujesz więcej czasu. Przekaż kartę innemu graczowi i rzuć kością. Liczba na kości wskazuje, na które pytanie musisz odpowiedzieć. Gracz, któremu została przekazana karta, czyta na głos pytanie, na które musisz udzielić odpowiedzi. Następnie sprawdza Twoją odpowiedź, patrząc na obrazek na drugiej stronie karty. Jeśli odpowiedź jest prawidłowa, zatrzymaj kartę. Jeśli jest błędna, odłóż kartę do pudełka. Teraz kolej na następnego gracza. Gracz, który zgromadzi najwięcej kart po upływie 10 minut, wygrywa!

Gra edukacyjna REBEL BrainBox Matematyka 116124

Najlepsza gra dla najlepszych zawodników

Mamy wiele argumentów, dzięki którym pokochasz tę grę! To połączenie doskonałej, dynamicznej zabawy z realnym rozwijaniem wiedzy z konkretnych dziedzin. Doskonale poszerza wiedzę nauki przedszkolnej i szkolnej. Grę można używać na zajęciach szkolnych, jak i w domu w celu odświeżenia wiedzy.

Gra edukacyjna REBEL BrainBox Matematyka 116124 Najlepsza gra dla najlepszych zawodników

Spędzaj wspaniałe chwile ze swoim dzieckiem

Od teraz możesz przyjemnie spędzać czas ze swoim dzieckiem, a jednocześnie ucząc go nowej wiedzy. Gra edukacyjna REBEL BrainBox Matematyka 116124 dostosowana jest do wspólnej zabawy dzieci i dorosłych, by była ona satysfakcjonująca dla obu stron. Gra powstała w etycznych warunkach, z materiałów pochodzących z recyklingu i zdatnych do ponownego przetworzenia.

Gra edukacyjna REBEL BrainBox Matematyka 116124 Spędzaj wspaniałe chwile ze swoim dzieckiem

Wygodne pudełeczko

Gra edukacyjna REBEL BrainBox Matematyka 116124 została zapakowana w wygodne kartonowe opakowanie, które umożliwia bezpieczny transport, jak i przechowywanie zestawu, tak aby żaden element się nie zgubił.

Gra edukacyjna REBEL BrainBox Matematyka 116124 Wygodne pudełeczko

Dołączona dokumentacja

Do gry została dołączona: instrukcja obsługi w języku polskim.


Dane techniczne

Parametry

Typ: Gra edukacyjna
Czas gry [min]: 10
Liczba graczy: Nieograniczona
Wiek: 7+
Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
Wymiary opakowania [mm]: 120 x 120 x 120
Gwarancja: 24 miesiące
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim
Przeznaczenie: Dla dzieci

Producent

 • Nazwa producenta/importera: REBEL
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Inne produkty w kategorii:

  Gra edukacyjna REBEL BrainBox Matematyka 116124
  Gra edukacyjna REBEL BrainBox Matematyka 116124
  54 00
  U Ciebie
  W sklepie pojutrze

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 54,00 zł
  54 00