Polecane produkty podobne

Opis produktu

Kreatywna zabawa dla dzieci ciekawych świata magii

Czarodziejski zestaw konstrukcyjny

Znasz kreatywnego dzieciaka w wieku od 6 lat, który uwielbia wesołe miasteczka? Ten zestaw będzie dla niego idealnym prezentem na urodziny lub święta, a elementy do robienia sztuczek świetnie nadają się do zabawy z przyjaciółmi. Zestaw LEGO Friends Magiczne stoiska w wesołym miasteczku 41687 zamieni dziecięcą sypialnię w fantastyczne miejsce radosnej zabawy.

LEGO Friends Magiczne stoiska w wesołym miasteczku 41687 Kreatywna zabawa dla dzieci ciekawych świata magii Czarodziejski zestaw konstrukcyjny

Pudełko skrywające mnóstwo tajemnic

W małym pudełku dziecko znajdzie tak wiele akcesoriów, które zagwarantują udaną rozrywkę przez wiele godzin. Są tam minilaleczki ubrane w magiczne stroje. Zestaw składa się z 361 elementów. Ten czarodziejski model można z powodzeniem łączyć też z innymi zestawami od LEGO Friends, na przykład: Magiczne wesołe miasteczko z kolejką górską, Magiczny wóz, czy też Magiczny diabelski młyn i zjeżdżalnia.

LEGO Friends Magiczne stoiska w wesołym miasteczku 41687 Pudełko skrywające mnóstwo tajemnic

Mnóstwo atrakcji

Co więcej, jest tam też stoisko z lodami, ruchomy wózek z farbami do malowania twarzy, okno kasy biletowej i wiele innych elementów typowych dla wesołego miasteczka. Dzieci mogą wcielać się w pracowników, a nawet wystąpić przed widownią z magicznymi sztuczkami. Ograniczeniem jest wyłącznie wyobraźnia.

LEGO Friends Magiczne stoiska w wesołym miasteczku 41687 Mnóstwo atrakcji

Pomoc w rozwoju życiowych umiejętności

Ten zestaw to nie tylko świetna zabawa, ale także dobry sposób na trenowanie ważnych obszarów rozwoju dziecka. Proces tworzenia konstrukcji sprzyja koncentracji, a także skupieniu uwagi na realizacji istotnego zadania. Co więcej, zabawa wspiera kreatywne myślenie, koordynację wzrokowo-ruchową, a także pomaga rozwijać zdolności manualne. Wymyślanie historii dla bohaterów podkręca wyobraźnię dziecka na znacznie wyższe obroty i uczy cennej zdolności wcielania się w role.

LEGO Friends Magiczne stoiska w wesołym miasteczku 41687 Pomoc w rozwoju życiowych umiejętności

Zabawa napędzana wyobraźnią

Zestaw LEGO Friends Magiczne stoiska w wesołym miasteczku 41687 nie zawiera żadnych elementów elektronicznych, więc nie działa na baterie. Zabawa toczy się zatem pod dyktando dziecięcej wyobraźni i może trwać i trwać. Dziecko nie tylko ma frajdę, ale też podczas zabawy uczy się zażegnywać problemy, zręcznie poruszać się figurkami i budować obiekty.

LEGO Friends Magiczne stoiska w wesołym miasteczku 41687 Zabawa napędzana wyobraźnią nie zawiera żadnych elementów elektronicznych

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Wszystkie klocki LEGO wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Elementy LEGO są poddawane specjalistycznym testom wytrzymałościowym, podczas których są upuszczane, zgniatane, zginane, podgrzewane i rysowane. Zostały solidnie przebadane i doskonale znoszą wszelkie tego typu okoliczności, spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa.

LEGO Friends Magiczne stoiska w wesołym miasteczku 41687 Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Od lat dla Was

Klocki LEGO są do siebie perfekcyjnie dopasowane. Dzieje się tak, ponieważ spełniają wszystkie stawiane im wymagania branżowe. Bez problemu można je rozłączyć i połączyć, a fakt ten jest znany od roku 1958.

LEGO Friends Magiczne stoiska w wesołym miasteczku 41687 Klocki LEGO są do siebie perfekcyjnie dopasowane

Ostrzeżenie

Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Istnieje ryzyko zadławienia.

LEGO Friends Magiczne stoiska w wesołym miasteczku 41687 Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia
Filmy:


Dane techniczne

Parametry

Techniczne

Seria: Lego Friends
Kod producenta: 41687
Motyw: Magiczne stoiska w wesołym miasteczku
Przedział wiekowy: 6+
Kolekcjonerskie: Nie
Gwarancja: 24 miesiące
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim
Płeć: Dziewczynka
Liczba elementów [szt]: 361
Liczba figurek [szt]: 3
Bateria w zestawie: Nie

Dokumenty do pobrania

 • Instrukcja obsługi: Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera: LEGO
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi LEGO Friends Magiczne stoiska w wesołym miasteczku 41687
  Produkt archiwalny

  LEGO Friends Magiczne stoiska w wesołym miasteczku 41687

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756