LEGO Friends Klinika dla zwierzątek 41695

Kod: 452805
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Seria: Lego Friends
  Kod producenta: 41695
  Przedział wiekowy: 4+
  Motyw: Klinika dla zwierzątek
  Liczba elementów [szt]: 111
  Zobacz cały opis
  LEGO Friends Klinika dla zwierzątek 41695
  LEGO Friends Klinika dla zwierzątek 41695
  57
  96
  U Ciebie
  W sklepie pojutrze
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Opis i dane

  Młodzi konstruktorzy będą zachwyceni

  Kreatywność w każdej chwili

  Piętrowy zestaw LEGO Friends Klinika dla zwierzątek 41695 zachęci dzieci do opieki nad rannym kotkiem. W kolorowym budynku znajduje się zabawkowy skaner do badania pacjentów, salon dla zwierząt i drapak dla kota. Piętro można zdjąć, żeby wygodniej pobawić się na parterze wyposażonym w kasę i gabinet wypełniony różnymi sprzętami weterynaryjnymi. Klinika ma ok. 16 cm wysokości i 13 cm szerokości, zajmuje więc niewiele miejsca i można się nim bawić w każdej chwili. Zestaw składa się z 111 elementów i jest przeznaczony dla dzieci od 4 roku życia.

  LEGO Friends Klinika dla zwierzątek 41695 Młodzi konstruktorzy będą zachwyceni kreatywna zabawa

  Dorośli też mogą się pobawić

  Kolekcjonerskie zabawki z serii 4+ to okazja do wspólnego odkrywania świata LEGO przez dorosłych i dzieci. Do zabawy można wziąć się natychmiast po otwarciu torebki z klockami — każda z nich zawiera postać lub urocze zwierzątko oraz mały model, który dzieci mogą złożyć nawet bez pomocy dorosłych. Wystarczą im łatwe instrukcje z ilustracjami, dzięki którym budowanie nie będzie żadnym problemem nawet dla maluchów, które nie umieją jeszcze dobrze czytać. Zestawy LEGO Friends pozwalają dzieciom rozwijać swoje pasje wspólnie z przyjaciółmi.

  LEGO Friends Klinika dla zwierzątek 41695 Dorośli też mogą się pobawić

  Kolorowa klinika do nauki budowania

  Dzięki zestawowi LEGO Friends Klinika dla zwierzątek 41695 dzieci mogą opiekować się zwierzętami i doskonalić swoje umiejętności konstrukcyjne. W komplecie dwie minilaleczki LEGO Friends, w tym Mia, figurki kota, żółwia i królika oraz sporo akcesoriów weterynaryjnych do długiej zabawy w leczenie chorych zwierzątek.

  LEGO Friends Klinika dla zwierzątek 41695 Kolorowa klinika do nauki budowania

  Dwupiętrowa zabawa

  Dzieci mogą przyprowadzić zwierzątko na badanie lub odegrać rolę weterynarza robiącego prześwietlenie. Na piętrze jest salon do pielęgnacji i zabawy z wanną oraz drapakiem dla kota. Kreatywna nagroda dla młodych miłośników zwierząt i doskonały pomysł na prezent urodzinowy dla dzieci, które uwielbiają konstrukcyjne zabawki ze zwierzętami.

  LEGO Friends Klinika dla zwierzątek 41695 Dwupiętrowa zabawa

  Troskliwi przyjaciele

  Połącz model z zestawem LEGO Friends Karetka kliniki dla zwierzątek (41694), by skorzystać z dodatkowych możliwości zabawy we wspólną opiekę nad zwierzętami.

  LEGO Friends Klinika dla zwierzątek 41695 Troskliwi przyjaciele

  Pomoc w rozwoju życiowych umiejętności

  Ten zestaw to nie tylko świetna zabawa, ale także dobry sposób na trenowanie ważnych obszarów rozwoju dziecka. Proces tworzenia konstrukcji sprzyja koncentracji, a także skupieniu uwagi na realizacji istotnego zadania. Co więcej, zabawa wspiera kreatywne myślenie, koordynację wzrokowo-ruchową, a także pomaga rozwijać zdolności manualne. Wymyślanie historii dla bohaterów podkręca wyobraźnię dziecka na znacznie wyższe obroty i uczy cennej zdolności wcielania się w role.

  LEGO Friends Klinika dla zwierzątek 41695 Pomoc w rozwoju życiowych umiejętności

  Wysoka jakość i bezpieczeństwo

  Wszystkie klocki LEGO wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Elementy LEGO są poddawane specjalistycznym testom wytrzymałościowym, podczas których są upuszczane, zgniatane, zginane, podgrzewane i rysowane. Zostały solidnie przebadane i doskonale znoszą wszelkie tego typu okoliczności, spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa.

  LEGO Friends Klinika dla zwierzątek 41695 Wysoka jakość i bezpieczeństwo

  Zabawa napędzana wyobraźnią

  Zestaw LEGO Friends Klinika dla zwierzątek 41695 nie zawiera żadnych elementów elektronicznych, więc nie działa na baterie. Zabawa toczy się zatem pod dyktando dziecięcej wyobraźni i może trwać i trwać. Dziecko nie tylko ma frajdę, ale też podczas zabawy uczy się zażegnywać problemy, zręcznie poruszać się figurkami i budować obiekty.

  LEGO Friends Klinika dla zwierzątek 41695 Zabawa napędzana wyobraźnią

  Od lat dla Was

  Klocki LEGO są do siebie perfekcyjnie dopasowane. Dzieje się tak, ponieważ spełniają wszystkie stawiane im wymagania branżowe. Bez problemu można je rozłączyć i połączyć, a fakt ten jest znany od roku 1958.

  Zestaw został zapakowany w wygodne kartonowe opakowanie, dzięki któremu żaden z elementów się nie zgubi podczas transportu.

  LEGO Friends Klinika dla zwierzątek 41695 Od lat dla Was

  Ostrzeżenie

  Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Istnieje ryzyko zadławienia.

  LEGO Friends Klinika dla zwierzątek 41695 Ostrzeżenie

  Dołączona dokumentacja

  Do zestawu LEGO została dołączona: instrukcja obsługi w języku polskim.


  Filmy:  Dane techniczne

  Parametry

  Techniczne

  Seria Lego Friends
  Kod producenta 41695
  Motyw Klinika dla zwierzątek
  Przedział wiekowy 4+
  Gwarancja 24 miesiące
  Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
  Płeć Chłopiec
  Liczba elementów [szt] 111
  Liczba figurek [szt] 5
  Bateria w zestawie Nie

  Producent

 • Nazwa producenta/importera LEGO
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  LEGO Friends Klinika dla zwierzątek 41695
  LEGO Friends Klinika dla zwierzątek 41695
  57
  96
  U Ciebie
  W sklepie pojutrze
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756