Polecane produkty podobne

Opis i dane

Kuchnia Yummy swoim wyglądem i funkcjonalnością przypomina prawdziwą kuchnię. Posiada płytę grzewczą, piekarnik z obrotowymi pokrętłami oraz prawdziwy kran. Bateria działa poprzez podłączenie do niej węża ogrodowego. Dzięki wyjmowanemu zlewowi, woda ze zlewu może zostać łatwo opróżniona. Podobnie jak w prawdziwej kuchni, dzieci mogą umyć ręce, nalać wody do garnków, czy szklanek, a także zmyć napełnić szklanki i zmywać naczynia! Kuchnia Yummy jest bardzo przestronna, posiada dużo miejsca na przechowywanie akcesoriów kuchennych. Niektóre przybory kuchenne można powiesić na małych haczykach. Kuchnia Yummy to nie tylko sposób na zabawę w kucharza, ale także sposób na organizowanie wspólnych posiłków, czy pierwszy krok do posiadania własnej restauracji. Na dołączonej tablicy dzieci mogą napisać lub narysować menu i poinformować wszystkich gości, co będzie serwowane przez szefa kuchni. Wymiary: 164 x 98 x 102 cm.

Dane techniczne

Parametry

Rodzaj Kuchnia
Płeć Dziewczynka
Wiek 2+
Materiał Drewno
Gwarancja 24 miesiące

Producent

 • Nazwa producenta/importera EXIT
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Produkt archiwalny

   Kuchnia EXIT Yummy

   Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756