Produkt archiwalny
Bateria OMNIRES Tula TL6050GL Złoty
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Bateria kuchenna stojąca FRANKE Sirius L Side Pull-out z wyciąganą wylewką Chrom 115.0668.280
Sugerowana cena producenta:
739 zł
Bateria kuchenna stojąca FRANKE Lina J pull-out z wyciąganą wylewką Onyx 115.0626.055
Sugerowana cena producenta:
819 zł
Produkt archiwalny
Bateria OMNIRES Tula TL6050GL Złoty
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneWygoda na wyciągnięcie dłoni
Nowoczesny styl tuż obok Ciebie
Zlewozmywak pełni jedną z ważniejszych ról w Twojej kuchni, dlatego połącz design z funkcjonalnością już dziś! Wybór baterii do zlewozmywaków jest ogromny - od wyboru do koloru. Bateria kuchenna jest elementem niezwykle praktycznym i ważnym w użytkowaniu, a przy tym może być nowoczesna i bardzo efektowna, bo to od niej zaczyna się każda kuchenna czynność. Poznaj baterię OMNIRES Tula TL6050GL i przekonaj się, że tradycja może łączyć się z nowoczesnością.
Funkcjonalnie na co dzień
Bateria wyróżnia się nowoczesną, elegancką linią i doskonałymi proporcjami. Łagodne łuki i wyraziste krawędzie tworzą subtelnie harmonijny wzór. Bateria zaopatrzona została w obrotową wylewkę, która zwiększa komfort użytkowania. Została wykonana z wysokogatunkowego mosiądzu oraz wyposażona w najwyższej jakości głowicę ceramiczną. Innowacyjne rozwiązania technologiczne pozwalają zredukować zużycie wody o połowę oraz zapewniają najwyższy komfort użytkowania. Złoto jest szlachetnym wykończeniem o eleganckim, jasnym odcieniu i idealnie gładkiej, lśniącej powierzchni.
Zawartość zestawu
W zestawie z baterią OMNIRES Tula TL6050GL, kolor: złoty otrzymasz: instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.
Dane techniczne
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
|---|---|
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
| Bateria trójdrożna: | Nie |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Złoty |
| Funkcje: | Obrotowa wylewka |
Parametry | |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Obrotowa wylewka |
| Kolor: | Złoty |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Bateria trójdrożna: | Nie |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Retro: | Tak |
Techniczne | |
| Możliwość podłączenia filtra wody: | Nie |
| Otwór montażowy: | 35 mm |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
| Wysokość korpusu [mm]: | 380.5 |
| Wysokość wylewki: | 281.5 mm |
| Zasięg wylewki: | 200 mm |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Omnires Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | KLESZCZOWA 18 |
| Kod pocztowy: | 02-485 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Adres elektroniczny: | biuro@omnires.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.